ASUS Prime X570 vs MSI B450 Tomahawk Max

EgeN7

Megapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Müh.

X570 olan indirimde. Bu modeli çok araştırdım F/P deniyor. 4000 serisi işlemcilerle de kullanmak istiyorum sonrasında. Öte yandan, Tomahawk Max da iyi. Ancak X570'e gelen indirimle birlikte aralarında 300 TL gibi bir fark oluşuyor. Hangisini tercih edeyim?

Son düzenleme:
Arkadaşlar, hangi BIOS güncellemesi anlayamadım. B550 anakartları Ryzen 2000 serileri ile kullanmak isteyenler için herhangi bir BIOS güncellemesi yok. Aldığımda çalışıp çalışmayacağı meçhul. AMD'nin kendi sitesinde resmi olarak böyle bir destek yok dendi. Çalıştıranlar var mı, evet var. Ancak sadece Asus B550 anakartlarda çalıştıranlar gördüm şu ana kadar. Ve herkes çalıştıramayabilir, problem orada. Desteklese, B550 alıp geçeceğim. Anakart manuali de diyor ki, Ryzen 3000 serisi için destek yok. Keşke 3. nesil bir işlemci olsaydı elimde.

Evet AMD belki anakart üreticilerine demiştir bakın isterseniz yayınlayın güncellemeyi diye ancak öyle bir güncelleme yok şu an.

MAG B550 Tomahawk Max

b550.png

Arkadaşlar, hangi BIOS güncellemesi anlayamadım. B550 anakartları Ryzen 2000 serileri ile kullanmak isteyenler için herhangi bir BIOS güncellemesi yok. Aldığımda çalışıp çalışmayacağı meçhul. AMD'nin kendi sitesinde resmi olarak böyle bir destek yok dendi. Çalıştıranlar var mı, evet var. Ancak sadece Asus B550 anakartlarda çalıştıranlar gördüm şu ana kadar. Ve herkes çalıştıramayabilir, problem orada. Desteklese, B550 alıp geçeceğim. Anakart manuali de diyor ki, Ryzen 3000 serisi için destek yok.

Evet AMD belki anakart üreticilerine demiştir bakın isterseniz yayınlayın güncellemeyi diye ancak öyle bir güncelleme yok şu an.

MAG B550 Tomahawk Max

Eki Görüntüle 613974
Peki desteklenmiyormuş araştırdım biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı