ASUS Promotion Cashback'e güvenilir mi?

Başvuru için 10-15 gün gibi bir süre var hocam şu an tek önemlisi ürünün yarın akşama kadar faturasının kesilmiş olması.

Doğru unuttum bir an kusura bakma kendi dediğim şeyi unuttum :D sorun yok o zaman başvurunuzu da kontrol edebiliyorsunuz verdikleri linklerde 1 güne onaylanır güle güle kullanın.

Doğru unuttum bir an kusura bakma kendi dediğim şeyi unuttum :D sorun yok o zaman başvurunuzu da kontrol edebiliyorsunuz verdikleri linklerde 1 güne onaylanır güle güle kullanın.
Evet alacağım onaylanmazsa da iade ederim kutuyu açmadan.

Benim babamın kuveyttürk hesabı var. Sizce Asus ibana parayı yollar mı? Uyarı kısmında parayı birkez atınca ve para kabul edilmezse asus sorumlu değildir yazıyor.

Son düzenleme:
Evet alacağım onaylanmazsa da iade ederim kutuyu açmadan.

Benim babamın kuveyttürk hesabı var. Sizce ASUS ibana parayı yollar mı? Uyarı kısmında parayı bir kez atınca ve para kabul edilmezse ASUS sorumlu değildir yazıyor.

Bankanın Swift kodunu yazıyorsunuz kabul ederse atılıyor zaten kabul edilmeyecek şey bence o zaman aşımıyla ilgili doğru yapıp parasını almayan görmedim. IBAN ve Swift kodu doğruysa sorun olmaz. Yanlış IBAN vs için o bence.

Bankanın Swift kodunu yazıyorsunuz kabul ederse atılıyor zaten kabul edilmeyecek şey bence o zaman aşımıyla ilgili doğru yapıp parasını almayan görmedim. IBAN ve Swift kodu doğruysa sorun olmaz. Yanlış IBAN vs için o bence.
Tamam sağolun. Eğer ürünü alabilirsem ve yardıma ihtiyacım olursa yazarım iyi günler.

Hocam bu soyisimde Ö harfi var atarken falan sıkıntı olmaz de mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı