ASUS R510V Sıcaklık Değerleri

Apocalypse

Kilopat
Yer
İzmir, Turkey, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
ASUS R510V dizüstü bilgisayarını bir buçuk yıldan biraz fazla süredir kullanmaktayım. Ilgili görselleri paylaştım. Sistemin boşta 70 derece olması beni tedirgin etti ve buraya yazmak istedim. Rainbow Six Siege oynarken bazen fps düşüşleri yaşıyorum. Bugün test edene kadar bu kadar ısındığını hiç anlamamıştım. Bu değerleri aşağıya çekmek için bilgisayarı yetkili servise mi götüreyim yoksa başka bir yere de görürsek olur mu ?
20190226_150116.jpeg
IMG-20190226-WA0008.jpeg

ASUS R510V dizüstü bilgisayarını bir buçuk yıldan biraz fazla süredir kullanmaktayım. Ilgili görselleri paylaştım. Sistemin boşta 70 derece olması beni tedirgin etti ve buraya yazmak istedim. Rainbow Six Siege oynarken bazen fps düşüşleri yaşıyorum. Bugün test edene kadar bu kadar ısındığını hiç anlamamıştım. Bu değerleri aşağıya çekmek için bilgisayarı yetkili servise mi götüreyim yoksa başka bir yere de görürsek olur mu ?Eki Görüntüle 372816Eki Görüntüle 372818
Kendiniz yapabiliyorsanız Termal macunlarınızı kaliteli termal macunlarla yenileyin aynı zamanda fan temizliği yapın. Yapamıyorsanız garantiye gönderip yaptırabilirsiniz. Laptoplarda 6 ayda bir bu şekilde temizlik ve termal macun değişimi yapmalısınız. Yoksa bu sıcaklık değerleri ileride büyük sıkıntılara sebep olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı