ASUS R510VX-DM343T LOL FPS Sorunu

Can_Ckrk

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Bundan yaklaşık bir ay önce ASUS R510VX-DM343T 15.6 inç Intel Core i7-6700HQ 2.6 GHz 12 GB 1TB GTX 950M 4 GB Windows 10 özelliklere sahip bir laptop aldım bu laptop'u almamda ki amaç güncel oyunları giriş ve orta seviyede oynayabilmek ileride de bir SSD desteği ile kurgu montaj işlerinde kullanmaktı. Gelelim benim sorunum şu; sizin de gördüğünüz gibi sistem özellikleri bu kadar iyi olmasına rağmen LoL'de FPS sorunu yaşıyorum oyuna girdiğimde FPS 150 - 160 civarı ile başlıyor sonrasında 90'a kadar düşüyor ve sorun sadece bu değil saniyelik takılmalar yaşıyorum. Örneğin; oyunu oynarken FPS 120'den bir anda 95'e düşüyor bu da yarım saniyelik bir takılmaya sebebiyet veriyor neden oluyor anlamıyorum gerçekten. Laptop'un Windows ve driver güncellemelerini yapmama rağmen bu sorunu yaşıyorum. Yaklaşık 4.000 TL veripte aldığım bu laptop'da böyle bir sorun yaşamam gerçekten çok canımı sıktı. Bu konuyla ilgili çözüm önerisi sunabilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı