ASUS R541SA için pil uygulaması

Phoenix_08

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Merhaba. Laptopumun pil sağlığı için uygulama ya da program arıyorum. Laptopumun markası ASUS R541SA-XXX388T. Bilgisayarımın pil uygulaması var ama bilgisayarım desteklemiyor herhalde çünkü açamıyorum. Acaba sizin önerdiğiniz bir uygulama vb. bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
O uygulamayı açmıyor bilgisayarım ve bilgisayarımı kaydet diyorum seri numarasını giriyorum ve bu seri numarası zaten kullanılıyor diyor ve asus müşteri desteğine e-posta attım ve hiç bir şey yapmadılar. (!)
ASUS canlı desteğe yazın ve zaten kayıtlı diyorsa daha önce kaydettiğiniz hesaba giriş yapın.

İkinci el almadım ve (!) bu işareti asus desteğe kızgın olduğumdan koyuyorum.
(!) ironi manasına gelir kızgınlık için sadece ! kullanın lütfen ve az önce benim de kafamı attırdı ASUS desteği anca ilgili birimler ilgilenecek deyip geçiyorlar. Sabır diliyorum ve uygulama olarak ben BatteryInfoView kullanıyordum eskiden.

(!) ironi manasına gelir kızgınlık için sadece ! kullanın lütfen ve az önce benim de kafamı attırdı ASUS desteği anca ilgili birimler ilgilenecek deyip geçiyorlar. Sabır diliyorum ve uygulama olarak ben BatteryInfoView kullanıyordum eskiden.
Elektronik aletleri iyi ama müşteri desteğini geliştirmeleri lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı