ASUS R7 265 aşırı ısınmadan dolayı kapanıyor

efezxs

Decapat
Arkadaşlar ben de başlıkta ki ekran kartı var ve iki fanı da maalesef bozuldu ve ben de kırıp yerinden çıkarttım. Şimdi de ekran kartı çalışıyor ama kendi kendini otomatik olarak kapatıyor, ekran da sleeping mode yazıyor. Yani aşırı ısındığı için kendini kapatıyor. Bunu devre dışı bırakmak istiyorum, yani aşırı ısındığı zaman kendini kapatmasın öyle bir ihtimal var mıdır? Veya ben buna yeni fan alabilir miyim?

Vantilatör koyuyorum üstüne de şu anda ekran kartı takılı değil çünkü kendini kapatıyor. Termal macunu ise yok. Olsa bile fan yok ki. Bunun bir çözümü var mıdır acaba?
Var. Onun isi borusunun ustune yapistir bir fan bul veya kasa fanini ustune takabilirsin. Benim eskiden ekran kartinin fani bozulmustu kasa fanini ustune monte etmistim calisiyordu yavas ama sogutuyordu sonucta. Oyle yapabilirsin istersen.

Var. Onun isi borusunun ustune yapistir bir fan bul veya kasa fanini ustune takabilirsin. Benim eskiden ekran kartinin fani bozulmustu kasa fanini ustune monte etmistim calisiyordu yavas ama sogutuyordu sonucta. Oyle yapabilirsin istersen.
Deneyeceğim dostum işe yararsa teşekkürler.

Geri
Yukarı