Asus R7 265 VGA Ne Oluyor?

• Konuyu başlatan wtid
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 633

wtid

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar Sapphire almayın diye bir şey duydum ama Asus Vga ne oluyor, nasıl oluyor ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus ürünlerinde iyi iş çıkartan bir markadır. VGA ise eski ekranların bağlandığı o mavi kablolu bağlantıya verilen addır fakat bazı yerlerde VGA ekran kartı anlamında da kullanılabiliyor.

ASUS VGA 'yı mı alayım hocam yoksa sapphire mi sizce ? cevabınıza göre kilitlenebilir konu.

Olmadı şimdi Sapphire de sıkıntı yok diyorsun Asus'u neye dayanarak söylüyorsun dostum içimi rahatlatırsan ona göre karar vermek isterim. :)
Birde Msi 760gm p23 1333mhz anakartı almayı düşünüyorum gerektiğinde overclock yapabilmek için Amd fx 6300 ve r7 265 'le beraber. Sence 1333mhz ram sıkıntı olur mu çok mu kötü olur bir bilgin var mı acaba ?
Çok konu açtım yeni bir konu açıp spam olmasın.

Asus olanı alın. Sapphire markasından sıkıntı yaşayanların sayısı fazla. ben 1333 Mhz RAM kullanıyorum ve bir sıkıntısını görmedim. Oyunlarda RAM'in Mhz değerinin önemi pek yoktur. DDR2 (800Mhz RAM)sistemde bile iyi oyunlar oynanabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı