ASUS R7 370 2G için PSU önerisi

deus ex

Centipat
Herkese merhaba. ASUS R7 370 2G kartini aldim. Şu anki PSU 300W ve kesinlikle bu kart icin yeterli degil bunu biliyorum. Diger konulara baktigimda 450 ve 500+ Watt'lik PSU'lar onerilmis fakat butcem yetmiyor. Aerocool Technopat'ta cok onerildigi icin.

Bu urunu almak istiyorum. Acaba yeterli olur mu?
Gigabyte H61M-DS2 anakart.
8 GB DDR 3 RAM.
i5-3470 islemci.
Ve 7.2 K RPM HDD mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. ASUS R7 370 2G kartini aldim. Şu anki PSU 300W ve kesinlikle bu kart icin yeterli degil bunu biliyorum. Diger konulara baktigimda 450 ve 500+ Watt'lik PSU'lar onerilmis fakat butcem yetmiyor. Aerocool Technopat'ta cok onerildigi icin.

8 GB DDR 3 RAM.
i5-3470 islemci.
Ve 7.2 K RPM HDD mevcut.
Bequiet'ın sitesinden hesapladığımda 400W yeterli duruyor, alabilirsiniz.

8 GB DDR 3 RAM.
i5-3470 islemci.
Ve 7.2 K RPM HDD mevcut.
Yeterli ama dersen ilerde parça değiştiririm 500W FSP marka alabilirsin.

Bequiet'ın sitesinden hesapladığımda 400W yeterli duruyor, alabilirsiniz.
Cevabiniz icin tesekkurler. Cok kafama takilmisti.

Yeterli ama dersen ilerde parça değiştiririm 500W FSP marka alabilirsin.

hocam oynadigim oyunlari karsiladigi icin yeterli goruyorum. Degisiklik yapmak istersem yeni bir sistem toplariz artik, zaten eski parcalar. Cevabiniz icin tesekkurler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı