ASUS R9 270 2GB 256 bit ile Eyefinity yapılır mı?

Mustafa Karataş

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

Elimde Asus R9 270 DirectCU II 2GB GDDR5 256Bit kartım var. Eyefinity yapmak istiyorum, ekran kartını en son sürüm ile güncelledim. En güncel driver "Adrenalin 2019 Edition 19.4.1" olarak mevcuttu indirdim kurdum ama uygulama'da Eyefinity özelliğini göremedim. Sadece Radeon HD serisinde mi var acaba Eyefinity özelliği ? Benim ekran kartım da da varsa nasıl yapacağım anlatabilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış hatırlamıyorsam çoklu monitör desteği sadece Display Port ile mevcut ama hatalı olabilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlış hatırlamıyorsam çoklu monitör desteği sadece Display Port ile mevcut ama hatalı olabilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunları izledim, ama ben driver kurunca eyefinity çıkmıyor AMD programında. Ve bu videolar ayrıntılı anlatmıyor ki zaten İngilizce.
@Recep Baltaş yardımcı olurmusun 🙂

Eski bir teknoloji , salmış olabilirler bende bayağıdır görmüyorum. Ama benim bildiğim çoklu monitör kurulumlarının hepsinde Display Port gerekiyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı