Asus r9 270x direccu II Ekran kartı görünmüyor

Halim Gülşin

Hectopat
Arkadaşlar yeni masaüstü topladım. Ekran kartı görünmüyor. Onboard çalışıyor. Bazı sitelerde biosdan onboardı disable yap falan diyolar. Fakat benim biosta böyle seçenek bulamadım. Daha doğrusu ekran kartımla ilgili herhangi hiç bir şey yok. Bağlantılar doğru ekran kartının fanı falan da çalışıyor. Acaba ekran kartım mı bozuk? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Şimdi şöyle bir sorun var. Ekran kartnı tekrar söktüm taktım. Güç kablolarını değiştirdim. Şimdi şöyle bi problem oldu: ben yeni bir monitör almadım. Monitör kablom ekran kartına girmiyor. Rlimde lcd tv var. Hdm kablo ile televizyona bağladım. Şuan görüntünün yarısı yok. Aygıt yöneticisinde ekran kartım görünmüyor. Birde dxdiag yazıyorum çalıştıra burdada yok ekran kartım ama ekran kartını söküp taktıktan sonra tvden yarımda olsa görüntü aldım. Ama artık monitör kablosunu onboard çıkışa bağladığımda görüntü gelmiyor bu ara pc toplamama rağmen çok anlamıyorum yeni yeni öğreniyorum.

Telefondan yazıyorum türkçe kurallarına uymadığım için engellenmişim. Neyse arkadaşlar monitörümü kullanamıyorum. Televizyonda da ekran yarım o yüzden telefondan soruyorum. Ne soracaksam ona göre yardımcı olursanız sevinirim.

Adam gibi sürücüleri yeniden kur, ve başka giriş portları dene, BIOS güncelle birde Televizyon ayarlarıyla oyna. Televizyon kendisi sığdırabilirde.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı