Asus R9 270X için High power 500W PSU yeterli mi?

MertXX12

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Ben Asus R9 270X DirectCU II TOP 2GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartını almayı düşünüyorum ve bu kart ile ilgili biraz araştırma yaptım performansı ve soğutması gerçekten iyimiş. Fakat kullanmadan tabi ki de emin olamam o yüzden size sormak istedim. Dota 2, League of Legends, CS GO gibi oyunları kasma sorunu olmadan yüksek seviyede oynayabilir miyim? Ve başka sorum ise benim güç kaynağım High Power 500 W sizce bu yeterli mi? Yani beni 1-2 ay taşısa yeter sonrasında daha yüksek bir psu alabilirim. Umarım kendimi iyi ifade edebilmişimdir :D

Iyi bayramlar herkese.

Psunuz yetecektir . Siz yine de 12 v kanalından kaç watt verdiğine bakın. 270x i bırakın r7 265 blie günümüz oyunlara için yeterlidir. Sizin o kartla oynayamayacağınz oyun yoktur. Tabi 1080p i baz alarak söylüyorum.

Bence Asus almamalısın. Bakır ısı boruları yanlış takılmış gibi söylentiler duydum eğer Amd tarafından bir kart alacaksan tercihin Asus yerine Sapphire ve ya Msi olmalıdır ve de 500w Psu yeterli olur diye düşünüyorum.

500 watt biraz sıkıntı çıkarabilir.600 watt a çıkarabilirsen çıkar bence. Ha bi Asus alma R9 dan mümkünse ben Powercolor R9 270x Devil kullanıyorum gayet iyi full ayarlarda hiç aralıksız Assassin's Creed 4 oynadım 5-6 saat ne bi ısınma nede güç sıkıntısı çektim :) Zaten bi bilgisayara girdinmi 6 saat kalkamıyorum.Dediğim gibi hiç sıkıntı çıkmadı 600 watt ta

500 watt biraz sıkıntı çıkarabilir.600 watt a çıkarabilirsen çıkar bence. Ha bi Asus alma R9 dan mümkünse ben Powercolor R9 270x Devil kullanıyorum gayet iyi full ayarlarda hiç aralıksız Assassin's Creed 4 oynadım 5-6 saat ne bi ısınma nede güç sıkıntısı çektim :) Zaten bi bilgisayara girdinmi 6 saat kalkamıyorum.Dediğim gibi hiç sıkıntı çıkmadı 600 watt ta
R9 270X Devil'i nerden aldınız hiç bir yerde yok olsa da gereksiz pahalı :)

Yeterlidir. Ancak sertifikalı bir güç kaynağı almanızda fayda var. Güç kaynağı en önemli bileşen diyebiliriz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı