ASUS R9 280 veya Sapphire R9 270X

SnavS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
  • İşlemci Amd Fx8320
  • Anakart Asus m5a97 r2.0
  • Ram 2x4 = 8 GB Gskill
  • Corsair Carbide 400r 750W
Bu sisteme yeni bir ekran kartı alacağım iki ekran kartı arasından artık birini kesinlikle alacağım hangisini önerirsiniz? Biri 3 GB biri 2GB ama 2GB 15 tl daha pahalı hangisi daha uzun ömürlü ve kalitelidir?

R9 280 DirectCU II TOP 3GB GDDR5 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Sapphire R9 270X Toxic Gddr5 2Gb 256Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
İkiside iyi fakat yorumlara baktığımda sapphir' in r9 serilerinde siyah ekran sorunu verdiği söyleniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim şansıma değişim yapmazlar. Lg g2'de de dokunmatik problemi vardı bana denk gelmez deyip aldım dokunmatik sorunu başıma geldi.. İade etmek için baya uğraşmıştım. Asusun'da mhz hızı biraz düşük. Alacağım kartı bulamadım şuan.

Benim şansıma değişim yapmazlar. Lg g2'de de dokunmatik problemi vardı bana denk gelmez deyip aldım dokunmatik sorunu başıma geldi.. İade etmek için baya uğraşmıştım. Asusun'da mhz hızı biraz düşük. Alacağım kartı bulamadım şuan.
Shappire sana değişim garantisini veriyor zaten.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı