Asus r9 280x rog matrix Toplama oyun Bilgisayarı Önerileriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ömer Bedir

Hectopat
Evet arkadaslar merhaba. Ben 7.sinif ogrencisiyim. Babam notlarin 90 100 gelirse bilgisayar alicam ve geldi.
Ustun basarida alcam babamin iyici icine sinsin :! Neyse konuya gecelim;
Somestr'a guzel bir bilgisayar almak istiyorum. Ekran kartini asus r9 280x rog matrix yapin. Crysis 3'te full ayarlarda fraps acikken 50 fps uzeri versin ve ekran karti minecrafta uyumlu mu uyumsuz mu yazarsaniz sevinirim. Tesekkurler.

Crysis 3'te ultra ayarlarda 50fps üstü veren bir ekran kartı bilmiyorum :D Daha yarı yıl tatiline çok var. Almadan 1 hafta önce konuyu açın. Biz de tavsiyemiz yapalım. Bütçeyi belirtmeyi de unutmayın. :)

1-)Öncelikle bütçe.

2-)1 aydan uzun süre alınacak sistem konusu açmak yasaktır.

3-)Ayrıca imla kurallarına dikkat ederseniz çok seviniriz.

Ahh Ahh biz lisedeyiz paramız varken bile alamıyoruz. Ders ders ders anca. İlk okuldaki günlerim aklıma geldi de. Nerede o günler. Pentium bilgisayarla yaşadığım o mutlu anlar. Neyse, bütçeni daha doğrusu babanın bilgisayar için bütçesini yazarsan daha iyi olur.

Su anki bilgisayarimin ekran karti Nvidia 9300 M Gs ve mobilden yazdigim icin imla kurallarina uyulmuyor. :(

- - - Güncellendi - - -

En fazla 3000 tl.

Arkadaşlar; sitede 1 aydan uzun süre sonra alınacak sistem konusu açmanın yasak olması, tamamen sizin için düşünülmüş bir yasaktır. Her an büyüyen ve gelişen teknoloji dünyası içinde, bir ay sonra satın alacağınız sistemi bu günden toplamak büyük bir hata olur. Çünkü piyasa içerisinde fiyatlar ve ürünlerin, yeni çıkan ürünler sonucu, fiyatlarının ve performanslarının değişmesi söz konusudur.

Bunun içindir ki; site kurallarını bir yasaklar bütünü olarak değil. Okuyucuların menfaati doğrultusunda düzenli, anlaşılır, seviyeli paylaşımlar ve yardımlaşmalar için oluşturulan bütünleyici bir düzen olarak görmek en doğrusudur.

Kendinin ve değerli arkadaşlarımın zamanını daha fazla tüketmemen için konuyu kapatıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı