Satılık Asus R9 285

Exquare

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bellek hızı ve çekirdek hızı hakkında fikrim yok ama 384 bit olsa bu ekran kartı bin liraya oynardı herhalde.

Ekran kartı için Intel i5 4690 işlemci + WD 1 TB Black serisi harddisk veriyorum.

Bellek hızı ve çekirdek hızı hakkında fikrim yok ama 384 bit olsa bu ekran kartı bin liraya oynardı herhalde.

Yine, yine, yine söylüyorum bit hızı performansta sondan 2.sıradadır. Bir soru soracağım. Bana kanıtlaya bilirseniz Technopat Sosyal üyeliğimi sildireceğim. R9 280, 384 bit GTX970, 256 bit. Bu durumda R9 280 daha mı performanslı?
Kardeş fiyat biraz yüksek, 750 TL ye GTX 960 bulunuyor. Bence bu kart 600TL olmalı. İyi satışlar.

Yine, yine, yine söylüyorum bit hızı performansta sondan 2.sıradadır. Bir soru soracağım. Bana kanıtlaya bilirseniz Technopat Sosyal üyeliğimi sildireceğim. R9 280, 384 bit GTX970, 256 bit. Bu durumda R9 280 daha mı performanslı?
Kardeş fiyat biraz yüksek, 750 TL ye GTX 960 bulunuyor. Bence bu kart 600TL olmalı. İyi satışlar.

Tekrar tekrar söylüyorum demişsiniz . Bana ilk defa söylüyorsunuz. Sondan 2.sıradadır demişsiniz. Ben en önemlisidir mi dedim? Sadece bir parametre bir ekran kartını bir kartını bir ekran kartından daha yüksek yapmaz. Ben bunun tersini de söylemedim. Bu cevabınız sadece önyargıyla oluşturulmuş duygusallık içeren bir yazı.Lütfen önyargıyla düşünmeden hareket edin. ama yine de size hak verdiğim bir şey var. Bin liraya oynardı sözü yanlıştı fakat bit hızını önemsiz yapmaz. Bu konuda bilmeden atıp tutanlara tepkinize de olumsuz birşey söyleyemem. Fakat ben atıp tutmadım :)

ekran kartını almak istiyorum 600 tl nakit verebilirm lakin ben burdurda oturuyorum bnaka hesabınıza yatıra bilirim ve sizde karşı ödemeli karggodan göndermeniz gerek bunu geri dönüm yapın lütfen satın alamk istiyorum oluru bir fiyata almak istiyorum.

kart hala satılık mı

Yeni konular

Geri
Yukarı