ASUS R9 380X STRIX OC vs MSI GTX960 GAMING 4G

İşlevden bahsediyorum. Msı daha işlevli. :)
adam fiyatından değil kalitesinden bahsediyor okuyun aklınız yetiyorsa anlayın ondan sonra cevap yazın

Aklı kıt admin
Boyutuna değil işlevine bakın.
doğruyu söyledin ama ban yedin. buranın kalitesi ortada. boşver başkan gel sen evimize gidelim biz.

Bütün dünyanın söylediği şeyi söyleyince burada ban yiyorsun aklıma başka sorular geliyor.

Sapphire'e sakın yönelme bırak, bulmuşsun gül gibi Asus Stıx 380x'i al onu, rahatla. :)

bilgisiz bilgisiz konuşma dostum kusura bakma biraz kaba oldu ama sapphire nitro serisi msı o kadar şey yaptığı halde nitroyu geçememiştir soğutmada ve sadece koruma borusu yok diye sapphire almazsan 100 lira daha fazladan verirsin eğer kasaya girip ekran kartıyla kavga etmiceksen sapphire senin için oldukça yeterli ve sapphire çoğu markadan eski ve sağlam bir markadır sapphireye küçük gibi bakmayın emin ol msi kadar kaliteli asusdan daha kaliteli soğutma testlerinede bak istersen buda burda biter aksi bir cevap verirsen kendin bilirsiniz saçmalık !

k.b biraz atara geldim sapphire r9 380x alıcam bende ve böyle diyenlere uyuz oluyorum 3 senedir bu pc işleriyle uğraşıyorum ve şu ana kadarki bana en kaliteli gelen markalar msi ve sapphiredir

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı