ASUS R9 380X STRIX OC vs MSI GTX960 GAMING 4G

ASUS R9 380X STRIX OC vs MSI GTX960 GAMING 4G

Arasında sadece 3-5 fps farkı mı alırım bunu öğrenmek istiyorum.

Eğer 3-5 fps fark ediyorsa ki R9 200 lira kadar daha pahalı tercihin GTX 960 olur.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler iyi forumlar.
GTX 960 tercihimdir.

Sapphire'e sakın yönelme bırak, bulmuşsun gül gibi Asus Stıx 380x'i al onu, rahatla. :)
Sapphire sanki can düşmanın senin ? Çok saçma konuşuyorsun. Sapphire'de tek sorun fan sesiydi onuda nitro modelleri ile ortadan kaldırdılar bilgi sahibi olmadan yorum atmayın.

İkisi de çok kötü. Aşağıdaki sistemi al.
İ5 6600K
MSI Z170A Gaming Pro
Kingston HyperX Fury 8GB 2400MHz DDR4
Zalman Z3 Plus 600W Kasa
Sapphire R9 380 2G veya 4G
WD 1TB Black
Akasa Venom Pico
Eğer bütçe kalmadıysa para biriktirip Samsung 850 Evo 250GB

Benim dedigim sistem nasıl? Hiçbirizin pc'den anlamıyor mu? Sapphire kötüleyenler 390x verseler sanki arkalarının dönüp gidecekmiş gibi burda konuşmasın lütfen o kadar kötü bir markaysa neden amd bu adama ekran kartını veripde adını kirletsin?

İkisi de çok kötü. Aşağıdaki sistemi al.

İ5 6600K
MSI Z170A Gaming Pro
Kingston HyperX Fury 8GB 2400MHz DDR4
Zalman Z3 Plus 600W Kasa
Sapphire R9 380 2G veya 4G
WD 1TB Black
Akasa Venom Pico
Eğer bütçe kalmadıysa para biriktirip Samsung 850 Evo 250GB
Sen hiçbir şeyden anlamıyorsun kardeş.

Son düzenleyen: Moderatör:
benim dedigim sistem nasıl hiç birizin pcden anlamıyormu Sapphire kötüleyenler 390x verseler sanki arkalarının dönüp gidecekmiş gibi burda konuşmasın lütfen okadar kötü bir markaysa neden amd bu adama ekran kartını veripde adını kirletsin ??????

sen hiç birşeyden almıyorsun kardeş
Everest kasa, FX işlemci, İ5 6600K'ya B150M Bazooka anakart yazan benim sanki güzel kardeşim. Madem çok biliyon FX al OC. ile hayatını yaşa (!). Sana iyi akşamlar diliyorum ve o bilgili aklınla yalnız bırakıyorum.

Anakart alacaksan diğer markaları unut kesinlikle asus al... Ekran kartı alacaksan amd tercih edersen eğer Sapphire.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı