Asus R9 380x Strix Performans Sorunu

Orkun1414

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. 1 hafta önce yeni bir bilgisayar topladım.Ekran kartım Asus r9 380x Strix. Bilgisayara Rise Of The Tomb Raider oyununu yükledim.Benchmark testi yapıyim dedim. Benchmarka girdim ilk harita geçti ikinci haritaya geçtiğinde Lara Croft'un saçı ve ayakkabısı yüklü diğer şeyler yüklü değildi yani sadece oyunda Lara'nın ayakkabısı ve saçı gözüküyordu ardından ekran kaydı ve bilgisayar hata verdi,kendini yeniden başlattı.Ekran kartımın Driveri güncel.Ekran kartımın yazılımsal bir sorunu mu var ? Windows 10 64 bit korsan olarak kullanıyorum sorun bundan kaynaklanıyor olabilir mi ?Oyunum orjinal, 1920x1080 p de oynuyorum oyunu. Birdaha açtım ve benchmark testi yaptım ortalama 40 fps aldım high ayarlarda ve oyun içinde de kasmalar oluyor.Yradımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.İnşallah çözeriz sorunu.Bu arada cs go da da 30-40 fps alabiliyorum yüksek ayarlarda.İşlemcim i5 6600

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı