Asus R9 390 ne zaman çıkacak ?

atalay7080

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum başlıkta olduğu gibi Asus R9 390 ne zaman satışa sunulacak ? Bazı sitelerde gördüm fakat ne directcu3'ü gördüm ne de 3 fanlı soğutmasını. Asus taki kartın özellikleri bu şekilde değil miydi ?

Cevapladığınız için teşekkürler.

Ürün ile ilgili koydukları resim normaliyle farklı olduğu için bu siteden almayı ya da buna benzer R9 290 'ın resimlerini koyan sitelerden almayı düşünmüyorum . Elimde R9 290 la kalmak istemem açıkçası.

Ben sana söyleyeyim R9 390'da Asus almak yerine Vatan'dan Sapphire Nitro R9 390'ı 1300₺ ye alabilirsin. 3 soğutması mevcut :). Saygılarımla.

Şimdi fiyat önemli değil ama bi DirectCU3'e bakalım birde Shappirin kartına o iğrenç ızgarası soğutması pek tatmin edici durmuyor açıkçası.

DC3 hakikaten iyi duruyor ama oyun oynamaktan karta bakamayacağımız için ben fazla güzelliğine önem vermiyorum. Tabi şık olsun ama en iyisi olsun değil. Burada performansına bakmamız lazım. AMD konusunda Asus'un soğutmalarında sorun var diye biliyorum ama kesin birşey demeyip gelecek olan testleri bekleyelim. Belki Sapphire daha iyi soğutursa güzellik es geçilebilir :D .

DC3 hakikaten iyi duruyor ama oyun oynamaktan karta bakamayacağımız için ben fazla güzelliğine önem vermiyorum. Tabi şık olsun ama en iyisi olsun değil. Burada performansına bakmamız lazım. AMD konusunda Asus'un soğutmalarında sorun var diye biliyorum ama kesin birşey demeyip gelecek olan testleri bekleyelim. Belki Sapphire daha iyi soğutursa güzellik es geçilebilir :D .

Bakıcaz artık . Bir testler falan yapılıp konsun R9 380'in testi yapıldı R9 390'ında testi yapılırsa dadından yenmez :D . Şimdi birazda sapphire le karşılaştırılmasına bakıyım İnterneten.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı