Asus Radeon HD 7970 İncelemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam sonradan alıntıdır diye yazdı. Bir ürünü alırsın, bir kaç fotoğraf atarsın, düşüncülerini felan söylersin inceleme olur.

Alıntı yaptığınız kaynağı belirtin. Ayrıca, benim bildiğim kullanıcı incelemesi bu olamaz. Bu daha çok, ekran kartının tanıtımına, özelliklerine vs. boyutlara kaçıyor.

Tamam vurmayın adam öldü. Amacının kötü olduğunu sanmıyorum, bu konuda pek bilgisi olmayanları bilgilendirmek istemiş sadece.

Kurallara itiraz edecek arkadaşlar, bu paylaşımlara da itiraz eder. Bu paylaşımlar kural dışıdır çünkü.

Benim gezdiğim tek yer Technopat.

Hocam, bunları bizde google'den bulabiliriz. 1 Değil, 2 değil, 3 değil. Burası kullanıcı incelemeleri bölümü. Google den kopyala+yapıştır bölümü değil dikkatinizi çekerim.

@Batuhan K. Kardeşim internetten araştırma yapmayıp direkt olarak Technopat'tan bakanlar var. Hem de araştırdıklarında Technopat'ın sayfası da çıkacak arama sonuçlarında. Konuya 550 kişi bakmış. Herkes bir şeyler öğrenmiştir. (Bundan emin ol.) Eleştirmeyi bırak artık.

Kaç defa eleştirdiğimi gördün ? Haksız da değilim. Ayrıca yukarıda yazanları da dikkatli oku.

Haksızsın. Sonuçta insanlar bu konudan bir şeyler öğrendi. 550 kişi demek 300'ünün de okuduğunu zannedersek iyi bir rakam. Sonuçta öğretmek iyi bir şey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…