ASUS ROG 360 II Ryujin kabloları nasıl takılır?

adkfrt

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, kasa topladım fakat ilk defa topladığımdan bitiremedim. Soğutucu kablolarını nereye takacagımı çözemedim. Yanında ufak bir Hub var, nereye monte edeceğim, hangi kabloyu nereye takacağım bilemiyorum. Yardım edebilecek varsa memnun olurum. @Recep Baltaş abi bir yardım eder misin rica etsem? Yurt dışındayım, yardım edecek kimsem yok burada.

Hocam kitapçıkta sadece resim var anlamadım, bunları önermek yerine eğer biliyorsanız bana hangi kablonun nereye takılacağını tarif eder misiniz? Mesela kutudan çıkan fan kontrolcüsünde SATA girişi var PSU'ya ekstra SATA kablosu takmalı mıyım ya nasıl yapacağım?

Hocam kitapçıkta sadece resim var anlamadım, bunları önermek yerine eğer biliyorsanız bana hangi kablonun nereye takılacağını tarif eder misiniz? Mesela kutudan çıkan fan kontrolcüsünde SATA girişi var PSU'ya ekstra SATA kablosu takmalı mıyım ya nasıl yapacağım?
Neyin nereye takılması gerektiğini biliyorum fakat çıkan her parçayı tek tek anlatamam. Çünkü karmaşık. O SATA bağlantısını yapmazsanız kontrolcü çalışmaz. Fanların RGB bağlantılarını bir erkek bir dişi şeklinde zincirleyip kontrolünün herhangi bir kısmına taktıktan sonra fanların ve pompanın güç bağlantılarını anakarttaki gerekli yerlere yapmanız gerek. Daha basit anlatamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı