ASUS ROG 5 vs OnePlus 9 vs Red Magic 6

devo29

Hectopat
Arkadaşlar, bu telefonlar arasında kaldım. Hatta listeye şöyle düzeltme yapayım. OnePlus 9, OnePlus 9 Pro, ASUS ROG 5, Red magic 6. Bu telefonlar arasında kararsız kaldım. OnePlus 9 Pro istememe nedenim QHD+ telefonlarda bataryanın bir tık daha fazla gitmesi. Telefondan beklentim akıcı ve stabil olması, PUBG oynarken sıkıntısız oynamak, kamera özelliğinin fena olmaması. Beklentilerimi karşılayacak telefon hangisi bilmiyorum, bir tanesini seçmem gerekli. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

Ben ROG 5 alırdım. Yazılım olarak mükemmel gelmişti bana. Nubia da güzel cihaz ancak düşündürüyor.
Hocam ROG 5 kamerası bir tık kötü ve yazılım desteği pek olmaz diyorlar. Ben de kararsızım bu cihazlar arasında. Yapacağım günlük olarak sosyal medya kullanmak, akşam Pubg oynamak. Hafta sonları ise kameramla güzel fotoğraflar çıkarmak.

Hocam ROG 5 kamerası bir tık kötü ve yazılım desteği pek olmaz diyorlar. Ben de kararsızım bu cihazlar arasında. Yapacağım günlük olarak sosyal medya kullanmak, akşam PUBG oynamak. Hafta sonları ise kameramla güzel fotoğraflar çıkarmak.

ROG 5 günlük kullanımda kamyon gibidir. Kullanımı zor olur. Farklı bir tavsiye olarak IP12 alabilirsiniz. Her açıdan dediğiniz şeyleri karşılyor.

ROG 5 günlük kullanımda kamyon gibidir. Kullanımı zor olur. Farklı bir tavsiye olarak IP12 alabilirsiniz. Her açıdan dediğiniz şeyleri karşılyor.
Hocam günlük mecbur kullanacağım ama oynayacağım tek oyun PUBG olacak. İphone serisini sevmiyorum bu yüzden bu telefonlara yönelmeye çalıştım. En uygun seçenek ne olabilir?

Peki en azından şunu sorayım QHD+ olduğu için daha fazla şarj tüketir mi? Veya 1.5 milyar fazladan para vermeye değer mi düz 9 versiyonuna göre?

Ciddi bir fark olmaz. Pro verisyonun kamerası daha iyi ve daha hızlı şarj oluyor. Eğer dediğim farklar senin için önemli değilse düz verisyonuda alınabilir.

Ciddi bir fark olmaz. Pro verisyonun kamerası daha iyi ve daha hızlı şarj oluyor. Eğer dediğim farklar senin için önemli değilse düz verisyonuda alınabilir.
Hocam cevaplarınız için teşekkür ederim. Pek bilgim yok bu telefon özellikleri hakkında. Biraz daha bilgi verebilirseniz eğer memnun olurum. Aldığıma pişman olmam umarım düz versiyonunu karar kıldım şu an :)

Hocam cevaplarınız için teşekkür ederim. Pek bilgim yok bu telefon özellikleri hakkında. Biraz daha bilgi verebilirseniz eğer memnun olurum. Aldığıma pişman olmam umarım düz versiyonunu karar kıldım şu an :)

Telefonun zaten herhangi bir eksi yanı yok. Benim dışımda inceleme videoları izlemenizi öneririm. Telefonun testlerini falan da inceleyin. Son karar sizin. Zaten pişman olunacak bir cihaz değil.

Geri
Yukarı