ASUS ROG Ally ısınıp kendisini mi kapatıyor?

ufcovoo

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. ASUS ROG Ally'ın 512 GB'lık versiyonunu almayı düşünüyorum ama aklımda bazı sorular var. Reddit'ten yaptığım araştırmalara göre cihazın ısınma sıkıntısı varmış. 90-100 derecelerden bahsediyorlar ve ardına cihazın kendisini kapattığını söylüyorlar. Aranızda kullanan var mı? Bu ısınma durumuna karşı bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. ASUS ROG Ally'ın 512 GB'lık versiyonunu almayı düşünüyorum ama aklımda bazı sorular var. Reddit'ten yaptığım araştırmalara göre cihazın ısınma sıkıntısı varmış. 90-100 derecelerden bahsediyorlar ve ardına cihazın kendisini kapattığını söylüyorlar. Aranızda kullanan var mı? Bu ısınma durumuna karşı bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.
Kanka ben kullanıyorum evet kalite oyunlarinda 80den aşağı inmiyo 30w modunda oyun yukleme ekraninda 96 derece gördüm asla kendini kapattigini gormedim suana kadar 3 ayda

Öyle bir durum yaşamadım 2 aydır kullanıyorum fakat çalıştığı anda fan kısımlarında bir cızırtı söz konusu. Z1 versiyonu var kesinlikle performansından Z1 Extreme varken memnun değilim ve aynı kasaya sahip olmasına rağmen Z1 de bu kadar zorlanıyorsa cihaz Extreme'i düşünemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı