Elektronik ASUS ROG Azoth 6.849 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi klavye çok kaliteli, alamayacağınız her şeye etmez, pahalı, değmez demeyi lütfen bırakın.
Ben alırken ASUS Scope II 96 Wireless için de aynı şeyleri söylediler ama farklı forumlarda. Mükemmel ötesi bir klavye. Şu an aynı sitede 4700 liraya indirimde satılıyor. Önerilen Çin markalı klavyeler iyi güzel, kötü demiyorum ama parası olan adama gidip kaliteli bir ASUS ürünü alırken değmez, alınmaz demeyin. Önerilen Çin ürünlerinin %99'unda yazılım desteği yok, adam gelmiş bu daha iyi deyip geçiyor...

Selametle.

Akko'da yazılım desteği var. Custom klavyeleri tam bilmiyorum.

Yeterlilik konusu tartışır. Örneğin, tek tuşla profil değiştirme bulamadım. İşin garibi çoğu marka klavye mouse'da da bu yok. Yazılım desteğinin nasıl olduğu da önemli.

Asus mouse'da da yok örneğin, klavyelerinde de olmayabilir:

Razer'da var. Glorious mouselarda da var.

Abi klavye çok kaliteli, alamayacağınız her şeye etmez, pahalı, değmez demeyi lütfen bırakın.
Ben alırken ASUS Scope II 96 Wireless için de aynı şeyleri söylediler ama farklı forumlarda. Mükemmel ötesi bir klavye. Şu an aynı sitede 4700 liraya indirimde satılıyor. Önerilen Çin markalı klavyeler iyi güzel, kötü demiyorum ama parası olan adama gidip kaliteli bir ASUS ürünü alırken değmez, alınmaz demeyin. Önerilen Çin ürünlerinin %99'unda yazılım desteği yok, adam gelmiş bu daha iyi deyip geçiyor...

Selametle.
Hiçbir klavye bu kadar para etmez dostum. Parası olan adam en iyisini almak ister fiyatini kafaya takmaz sadece.

Fiyat bu, ediyor demek ki.

Selametle.
https://www.hepsiburada.com/kingsto...ontent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.1 Çooook güzel bir SSD, abi çok kaliteli. Fiyatı da uygun, almanızı şiddetle tavsiye ederim. Zaten fiyatı uygun olmasa bu kadara koymazlar.

https://www.hepsiburada.com/kingsto...ontent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.1 Çooook güzel bir SSD, abi çok kaliteli. Fiyatı da uygun, almanızı şiddetle tavsiye ederim. Zaten fiyatı uygun olmasa bu kadara koymazlar.

IQ seviyesi ortalama altına düşünce bu şekilde oluyormuş herhalde. Bir ürünün değerindeki fiyatı ile saçma sapan girilmiş bir fiyat arasındaki muhakemeyi yapamayan bireyleri muhatap almam.

Hiçbir klavye bu kadar para etmez dostum. Parası olan adam en iyisini almak ister fiyatini kafaya takmaz sadece.

Neye göre etmez? Kaliteli bir şey kullanmaya kullanmaya insanlar basit şeylerle yetinmeye, sorunları göz ardı etmeye alışa alışa bu tarz pahalı premium ürünlere gereksiz der olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı