Elektronik Asus Rog Cetra Tws Oyuncu kulaklığı 1800 TL

Merhaba geri ben sipariş verdim de geri ödeme kampanyası nasıl oluyor?
Selam 20 mart tarihinde geri ödeme başvuruları açılıyor. Aşağıdaki linki takip edebilirsiniz. Faturanızı yükleyip hesap bilgilerini giriyorsunuz. Ben daha önce Pugio mouse için almıştım.

Almayı düşünüyordum fırsatı değerlendirdim, teşekkür ederim haber verdiğiniz için.
Rica ederim ben de aldım. Bugün ofise teslim etmiş kargo, yarın deneyeceğim umarım sorunsuz çıkar.

GÜNCELLEME;

Siyah rengi 2400 TL'ye düşmüş. Aldıktan sonra fark ettim 'Ekipmanını Anlat' kampanyasına da dahil edilmiş ürün.

Ben Turkcell Pasaj'dan almama rağmen orası kampanyaya katılmamıştı. Yorumumu İtopya üzerinden yaptım ve yine de başvurum kabul edildi. Bu kampanyanın son günü yarın, ona göre alacak olanlar acele etsin :)

EKİPMANINI ANLAT

Güncel fiyatı 2400-814(Cashback)-300(Ekipmanını Anlat) 1286 TL'ye geliyor. Bence bu fiyata güzel bir kulaklığa denk geliyor.

Son düzenleme:
Memnun kaldım çok hoş.

Dosya Ekleri

• photo_2023-04-16_17-20-58.jpg
    photo_2023-04-16_17-20-58.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 64
  • photo_2023-04-16_17-24-41.jpg
    photo_2023-04-16_17-24-41.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 60
  • photo_2023-04-16_17-24-38.jpg
    photo_2023-04-16_17-24-38.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 58
PC kullanım performansı nasıl? Oynuyor musun bilmiyorum ama Valorant, CS:GO'da gecikme var mı çok merak ediyorum ve Mikrofon'u nasıl? Bir şeyler izlerken nasıl? ;D almayı düşünüyorum ama kafam karışık.
Mikrofonu çok başarılı değil onun dışında harika. Google Chromecast bağlı TV'de kullandım telefon PC hepsinde harika. Elden Ring'te denedim, Çok iyiydi. Çok beğendim. Valorant ve CS:GO tarzı oyunlar pek oynamıyorum, onlarda denemedim.

Başvurunun incelenmesi ve onaylanmasının ardından, ASUS katılımcının ödülünü müşteri tarafından belirtilen banka hesabına aktaracaktır. Bu işlem 90 iş gününe kadar sürebilir. ASUS veya görevlendirilen ajansların para aktarım denemesi başarısız olursa ASUS yeniden deneme yapmak zorunda değildir.

Yazdıkları şey biraz kafa karıştırıcı? Emin olamadım. Ödemeyi katakulliye getirmesinler?

Başvurunun incelenmesi ve onaylanmasının ardından, ASUS katılımcının ödülünü müşteri tarafından belirtilen banka hesabına aktaracaktır. Bu işlem 90 iş gününe kadar sürebilir. ASUS veya görevlendirilen ajansların para aktarım denemesi başarısız olursa ASUS yeniden deneme yapmak zorunda değildir.

Yazdıkları şey biraz kafa karıştırıcı? Emin olamadım. Ödemeyi katakulliye getirmesinler?

Daha önce ürün aldım mouse geri ödeme yaptılar hocam ASUS bu Rampage falan değil :D

Yeni konular

Geri
Yukarı