Asus Rog Claymore Core vs. Asus Rog Strix Flare Mekanik Oyuncu Klavyesi

Kargolarınız geldi mi? Geldiyse memnun musunuz?

Benimki gelmiş. Böyle hızlı bir kargo firması ile çalıştığı için turkcelli tebrik ediyorum :( Fakat evde olmadığım için henüz inceleyip deneyimleme fırsatım olmadı :(

Umarım en kısa zamanda gelir.
İnşallah.Teşekkürler.(y)
Benimki gelmiş. Böyle hızlı bir kargo firması ile çalıştığı için turkcelli tebrik ediyorum :( Fakat evde olmadığım için henüz inceleyip deneyimleme fırsatım olmadı :(
Umarım sıkıntısı yoktur. Kullandıktan sonra memnuniyet derecenizi paylaşmanızı bekliyorum. Hayırlı uğurlu olması dileğiyle. ;)

Eyvallah, teşekkür ederim arkadaşlar. Herhangi bir sıkıntı yok. ilk izlenimlerim klavye gerçekten kaliteli, kırmızı anahtar tercihi de doğru bir tercih olmuş. Aşırı ses çıkartmıyor ve doğrusal bir tepki verdiği için oyunlarda istediğim gibi sonuç verdi. Kırmızı anahtara alışmam çok hızlı oldu. Şu an yazarken bile hoşuma gidiyor, zevkli :) RGB olayını asus abartmayı seviyor herhalde inanılmaz parlak ve göz alıcı aydınlatması var. Kullanımı rahat, bilek desteğine neden bu kadar eleştiri aldığını anlayamadım ama ben rahat ettim. Ayrıca parmak ve el izi bırakmıyor.

An itibariyle klavye elime ulaştı.İlk izlenimim; nefis güzel bir klavye yapmış adamlar.Tuşlara basım hissiyatı çok iyi. Sesler tok ve çok gürültülü değiller.

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan. Türkcelli tekrar tebrik ediyorum süper hızlı lojistik için :D Klavyenin tasarımı da çok güzel, iyi iş çıkarmışlar. Kullandıkları plastik malzemenin kalitesi üst düzeyde, yabancı bir inceleme, yorum yazısında; Klavye kasasının üst kısmını rakiplerinde olduğu gibi metal ya da fırçalı alüminyum malzeme ile kaplama yapmadıklarının sebebi için klavyenin fazla iz bırakmaması olarak gösterilmiş. Klavyenin iç kısmında metal plaka bulunuyormuş. Sanırım ağır ve sağlam olmasının bir nedeni de bu. Ne kadar doğrudur bilemem ama gerçekten diğerlerinde gibi çok fazla kirlenmiyor.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan. Türkcelli tekrar tebrik ediyorum süper hızlı lojistik için :D Klavyenin tasarımı da çok güzel, iyi iş çıkarmışlar. Kullandıkları plastik malzemenin kalitesi üst düzeyde, yabancı bir inceleme, yorum yazısında; Klavye kasasının üst kısmını rakiplerinde olduğu gibi metal ya da fırçalı alüminyum malzeme ile kaplama yapmadıklarının sebebi için klavyenin fazla iz bırakmaması olarak gösterilmiş. Klavyenin iç kısmında metal plaka bulunuyormuş. Sanırım ağır ve sağlam olmasının bir nedeni de bu. Ne kadar doğrudur bilemem ama gerçekten diğerlerinde gibi çok fazla kirlenmiyor.

Teşekkür ederim.Traffickurye, bilgim olmadan MNG kargoya vermiş paketi.Mng'den geçen aradılar ve evime kadar getirirlerse ücret alacaklarını söylediler.Ben de şubeden alırız dedim.Babam, paketi bugün şubeden aldı.Kargo sürece oldukça uzun sürdü fakat klavyede bir sorun olmaması ve güç bela da olsa tarafıma ulaşması bu sıkıntıyı unutturdu.Metal plaka olayını ben de okumuştum.Malzeme kalitesi gayet tatmin edici geldi bana.Şu an için eksi olarak söyleyebileceğim bir şey varsa; mute (sessiz) tuşunun olmayışı ki bu da benim açımdan olmazsa olmaz bir özellik değil. Bu fiyata bu klavyeyi aldığıma memnunum. Sorunsuz ve keyifli bir şekilde kullanmak dileğiyle.;)

EDİT: Klavyedeki ses silindiri aynı zamanda sessize almaya olanak sağlıyormuş. Bilgilendirdiği için @orge'ye teşekkürler. :)

Son düzenleme:
Teşekkür ederim. Metal plaka olayını ben de okumuştum.Malzeme kalitesi gayet tatmin edici geldi bana.Şu an için eksi olarak söyleyebileceğim bir şey varsa; mute (sessiz) tuşunun olmayışı ki bu da benim açımdan olmazsa olmaz bir özellik değil. Bu fiyata bu klavyeyi aldığıma memnunum. Sorunsuz ve keyifli bir şekilde kullanmak dileğiyle.;)

Mute tuşu var. Hani sol üst köşede ses seviyesini yükseltip azalttığın rulo mekanizmasına farelerde olduğu gibi basılabiliyor. Basıldığında sesi kapatır ve tekrar basarsan sesi açarsın.

Bu ürün zaten fiyat performans bir ürün değil. Güzel bir inidirim olmasa şu an ki Türkiye şartlarında bence 800 -900 lira arasında bir ödeme yapılmaz.

Bende aldığıma memnunum zevkle kullanıyorum :)

Mute tuşu var. Hani sol üst köşede ses seviyesini yükseltip azalttığın rulo mekanizmasına farelerde olduğu gibi basılabiliyor. Basıldığında sesi kapatır ve tekrar basarsan sesi açarsın.

Bu ürün zaten fiyat performans bir ürün değil. Güzel bir inidirim olmasa şu an ki Türkiye şartlarında bence 800 -900 lira arasında bir ödeme yapılmaz.

Bende aldığıma memnunum zevkle kullanıyorum :)
Harbiden de varmış. :) Bunu bilmiyordum. Olmasaydı bile çok önemsememiştim ama bu iyi oldu. Katılıyorum, satın aldığımız fiyat ideal.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı