ASUS ROG Delta alınır mı?

İtopya'yı ben de gördüm. Ve güvenemedim. Kulaklık standı 1.200 TL, kulaklık 2.000 TL iken nasıl bu kadar ucuz olabilir dedim. İyice araştırdım ve UPS Kargo diye bir kargo firmasıyla çalıştıklarını gördüm. Eskiden iyiymiş de şimdi pek de güvenemedim. Yorumlarında bana bir ay sonra falan geldi, çok geç oldu demişler falan. Ondan Hepsiburada üzerinden sipariş verdim. Yine de umarım onlar yalandır, inşallah elinize en kısa sürede ulaşır. Bu arada dediğim gibi %10 alüminyummuş, metal değil.
Bu RGB'ler de bayağı güzel olmuş bu arada.

Son düzenleme:

Kulaklık standı 1200 TL değil. Sizin baktığınız ASUS'un harici olarak sattığı kulaklık standıdır. Benim aldığım kulaklığın, yanında gelen stand 218 TL ve kulaklık ile beraber ücretsiz bir şekilde geliyor.

Ah, tamam. Şimdi anlaşıldı.

@ANILxTR Kulaklık geldi. Mikrofonu çalışmıyor. Discord'dan ekler misin? İsmim, walker.

Ben de İtopya'dan almayı düşünüyorum memnun musunuz üründen ve standından?

Şöyle söyleyim. Üründen aşırı memnunum. Gerek, ses kalitesi olsun. Gerek, mikrofonu olsun. Bayıldım. Fakat ürünle beraber gelen kulaklık standına, ürünü koyamadım. Standa, ürün büyük geldi. Onu başka zaman kullanmak için depoya kaldırdım. Ki, standın kalitesi de aşırı iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…