ASUS ROG Delta kulak padi yıkanır mı?

birkanoztrk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 2. el bir ROG Delta aldım. Deri kulak padi zaten kullanılmaz halde o soyulmuş fakat diğer kulak padi yıkanır mı? İçerisi deri olduğu için şüphedeyim de biraz.

Bir de sesi biraz az geliyor. Buna yapılacak bir şey var mı yoksa kulaklığın kendisi mi böyle?

Dosya Ekleri

• IMG_20230209_133315.jpg
    IMG_20230209_133315.jpg
    150,3 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20230209_133300.jpg
    IMG_20230209_133300.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 35
Çok fazla yıpranmış gibi geldi bana. Yıkamanız zarar verebilir. Islak ve hijyenik bir bezle silebilirsiniz. Sesin az gelmesi kulaklık ve kablosundan, bilgisayardaki sürücüye kadar her şeyle alakalı olabilir.

Çok fazla yıpranmış gibi geldi bana. Yıkamanız zarar verebilir. Islak ve hijyenik bir bezle silebilirsiniz. Sesin az gelmesi kulaklık ve kablosundan, bilgisayardaki sürücüye kadar her şeyle alakalı olabilir.
Yok hocam bez kulaklığı bu yıpranmış gibi durmuyor aslında. İçerisindeki deri de sağlam

Bir de mesela %100 seste ilk defa dipses duymadım o garibime gitti sesi de kaliteli fakat 120 desibel vs. deniyordu hiç o sesi vermiyor nedenini anlayamadığım şekilde.

Yıpranmışı kafa bandı kısmı için söylemiştim. 120 desibel çok ciddi bir değer. Kulaklığı kullanırken acı çektirebilecek ve hatta hoparlör olarak bile kullanılabilecek bir değer. Kulaklık kablosuzsa dip ses duymamanız kaliteye, kabloluysa da kablolu olmasına bağlıdır. Kablosuz olduğu durumda yüksek ses verememesi kulaklığa bağlıdır. Kabloluysa her şeye bağlı olabilir.

Yıpranmışı kafa bandı kısmı için söylemiştim. 120 desibel çok ciddi bir değer. Kulaklığı kullanırken acı çektirebilecek ve hatta hoparlör olarak bile kullanılabilecek bir değer. Kulaklık kablosuzsa dip ses duymamanız kaliteye, kabloluysa da kablolu olmasına bağlıdır. Kablosuz olduğu durumda yüksek ses verememesi kulaklığa bağlıdır. Kabloluysa her şeye bağlı olabilir.
Ha evet hocam kafa bandı yıpranmış halde. Oraya kumaş böyle fermuarlı bir şey yapacağım çünkü derinin kafama dökülmesini istemem. Kablosu örgülü. Örgü iyi nokta gibi bir yerde örgü sökülmüş. Belki type c kablosu alıp lehimlerim. Onun dışında yazılımı sıkıntılı bazen eq ayarını yapıyorum ama ses değişmiyor. İnternetten araştırdım çoğu insan yaşamış bu durumu. Bakalım ona çözüm bulmaya çalışacağım. 900 TL ye iyi bir kulaklık aldım aslında ama tek sorun yazılımı gibi şu anlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı