Asus Rog Delta PUBG Ayarları Nasıl Olmalı?

konuyu hortlattım ama pubg ses kasma için asus ayarları bilen banada atabilir mi bende fusion 300 kulaklık gayet memnum otomatik ayarları kullanıyorum ama daha iyi bilen ayarları verirse veya import export yapılıyor ayarlar

konuyu hortlattım ama pubg ses kasma için asus ayarları bilen banada atabilir mi bende fusion 300 kulaklık gayet memnum otomatik ayarları kullanıyorum ama daha iyi bilen ayarları verirse veya import export yapılıyor ayarlar

Programın FPS modundan şaşma, ayrıca EqualizerAPO kullanıp sesleri sona dayarsan çimende sürünen adamın nerede olduğunu nokta atışıyla anlarsın :) Tek sıkıntısı uçak sesleri, su sesleri seni kalp krizinden götürebilir baştan uyarayım.

Dosya Ekleri

• asus.jpg
    asus.jpg
    190,3 KB · Görüntüleme: 563
Açıkçası ayar soranlara gıcık oluyorum. Ben her zaman kendim deneyerek istediğim şekle getiririm klavye kulaklık mouse ayarlarını. Kendiniz deneyerek bulun derim. Bir arkadaşım vardı yayıncıların videolarını izleyip onlara göre ayarlarını yapıyordu. Hâlbuki alıştığı şekilde kullansa sorun yaşamayacak. Yayıncılar her ayar değiştirdiğinde 1 ay boyunca onların ayarlarına alışmaya çalışıyordu. Bence ayarlarınızı kendiniz yapın. En fazla 2, 3 saatinizi alır. Daha iyi bir deneyim elde edersiniz. Ayrıca programlarda ki modlar zaten insanların ortalama olarak istediği ayarlardan oluşuyor sanırım. Çünkü çoğu kullanıcıyı tatmin ediyor genellikle. Hazır modları kullanabilirsiniz pek uğraşmak istemiyorsanız.

Kısık sesleri arttıran özellik açık olduğu için her ses kafanızda patlıyor, bunu kapatmanız lazım yada en düşük seviyeye çekeceksiniz.

1565560877478.png

Yok hocam ilk aldigimda cok fark ediyordu sonradan islememeye basladi.

ASUS ROG Delta Quad kesinlikle PUBG için kullanılacak bir kulaklık değil hiçbir şekilde ayar yapamıyorsun. Ayak sesi dinlediğinde bir araba geçerse onun sesini öncelik duyuyorsun. Ayak seslerini yutuyor. En önemli şeyde bu bence. Ancak müzik dinlediğinde Sony temizliği kadar net ses alıyorsun orası ayrı tabii.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı