ASUS ROG Falchion kablosuz modda tuşlar geç basıyor

Ben rog gladius 3 Wireless mause kullanıyorum, hiç bir sorun yok. Ama klavye demekki kronik sorunlu. Ben 5 ay oldu alalı. acaba iade çıkarmı?
Göreceğiz çıkar belki mause de iade çıkarsa eğer klavyeyi de hemen göndereceğim iadeye

Merhaba.
Aynı sorun bende var ve araştırayım derken herkes bundan muzdarip gibi, anlaşılan üründe kronik sorun var. ROG keris ve ROG falchion beraber kullanıyorum, mouse da benzer sorunlar çıktı hatta bazen fare tamamen gücü kapatıyordu USB kablo bağlamadığım sürece açılmıyordu başka sorunlarda vardı tabii onu geçen hafta garantiye gönderdim bakalım sonuç ne olacak. Klavye ye gelince aynı sorunlar bende de var armory create mi adını tam doğru yazmamış olabilirim, dedim acaba sorun bunda mı diye hayır sildim ondan sonra bağladım sorun yine devam etti arkadaşlar ASUS'un USB alıcıları sorunlu anlaşılan malzeme kalitesi olsun vs. çok iyi ürünler ancak ben ASUS'dan soğudum vallahi para iadesi isteyeceğim garantiden inşallah sonuçlanır Cooler Master'a geçerim komple.

Ben ROG Gladius 3 Wireless mouse kullanıyorum, hiçbir sorun yok. Ama klavye demek ki kronik sorunlu. Ben 5 ay oldu alalı. Acaba iade çıkar mı?

Arkadaşlar bu sorunu bir nebze çözdüm şu anda bir sıkıntı yok nasıl yaptığımı anlatayım, kabloyla dongle ı klavyenin dibine kadar soktum dongle ı monitörün kablo saklama bölümüne kadar getirip (kututan çıkan dönüştürücü ile) oraya gizledim ve basılı kalma olayı artıık çözüldü gibi ben klavyemi çok sevdiğim için garantiye göndermek istemiyorum böyle çözüm buldum 2 haftadır bu konuda rahatım haberiniz olsun.

Arkadaşlar bu sorunu bir nebze çözdüm şu anda bir sıkıntı yok nasıl yaptığımı anlatayım, kabloyla dongle ı klavyenin dibine kadar soktum dongle ı monitörün kablo saklama bölümüne kadar getirip (kututan çıkan dönüştürücü ile) oraya gizledim ve basılı kalma olayı artıık çözüldü gibi ben klavyemi çok sevdiğim için garantiye göndermek istemiyorum böyle çözüm buldum 2 haftadır bu konuda rahatım haberiniz olsun.
Dostum güzel anlattın da ben laptop kullanıyorum dongle olabildiğince klavyeye yakın zaten, ama bugün bi sıkıntı yaşamadım yazılımı kaldırılmıştım sonrasında 1 defa sorun oldu sonrasında düzeldi bu şekilde kullanacağım bakalım sorun çıkmazsa yazılım olmadan kullanacağım zaten pil bilgiside yanda var yazılım ihtiyacım bi tek rog keris de olur onada bakacağım artık para iadesi gelirse inşallah başka mause alırım

Dostum güzel anlattın da ben laptop kullanıyorum dongle olabildiğince klavyeye yakın zaten, ama bugün bir sıkıntı yaşamadım yazılımı kaldırılmıştım sonrasında 1 defa sorun oldu sonrasında düzeldi bu şekilde kullanacağım bakalım sorun çıkmazsa yazılım olmadan kullanacağım zaten pil bilgiside yanda var yazılım ihtiyacım bir tek ROG keris de olur ona da bakacağım artık para iadesi gelirse inşallah başka mouse alırım.

Hayırlısı olsun reis gelişmelerden bizi de haberdar et iade edecek olursak bilgi sahibi olalım. İyi akşamlar

Masue geldi arıza kaydında sağlam diye gonderdiler hiçbir işlem yapmamışlar üstelik ben gönderirken sağlam bir şekilde kutladım adamlar mause nin kutusunu olduğu gibi vermişler kargoya kutunun her tarafı ezik büzük olmuş hiçbir şey de yapmamışlar. Klavyede penta garantisinde sorun olursa anlaşılan o ki ondada benzer sıkıntıyı çekeceğim demekki garanti olayı hikaye harbi hikaye

Selam arkadaşlar. ASUS ROG falchion Wi-Fi klavye aldım. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum.
Genelde Valorant oynuyorum. İlk ay hiç problem yoktu.
Ama son 1 aydır güncellemeden sonra misal oyun oynarken asdw tuşlarından herhangi birine basıp çektiğimde hala oyunda aldığım larekterler hareket ediyor, başka bir tuşa bastığımda çalışmıyor.
2-3 saniye sonra başka tuş çalışıyor ve diğer tuşa basınca da oda birkaç saniye kendiliğinden hareket ediyor.
Bunu her zaman yapmıyor arada yapıyor. Ama kablosunu takınca hiçbir takılma olmuyor. Acaba sorun ne?
İki gündür pc den armory crate programını silip kullanmaya başladım. Takılma, donma gibi bir problemle karşılaşmadım. Aca programla alakalı bir problem mi var? Yani donanımsal değil yazılımsal bir problem olabilir..

İki gündür pc den armory crate programını silip kullanmaya başladım. Takılma, donma gibi bir problemle karşılaşmadım. Aca programla alakalı bir problem mi var? Yani donanımsal değil yazılımsal bir problem olabilir..
ikiside var bence laptopta denedim armory crate yüklü sorun çıkıyordu bide ofisteki masaüstünde denedim onda armory crate yok bi süre sonra ondada benzer sorunlar oldu. ama laptopta armory crate yi kaldırınca sorunlar bi nebze azaldı. ikisininde etkisi var diye düşünüyorum

ikiside var bence laptopta denedim armory crate yüklü sorun çıkıyordu bide ofisteki masaüstünde denedim onda armory crate yok bi süre sonra ondada benzer sorunlar oldu. ama laptopta armory crate yi kaldırınca sorunlar bi nebze azaldı. ikisininde etkisi var diye düşünüyorum
Bu problemler olmasa, mükemmel klavye..

Meğer çok sorunlu bir klavye kullanıyormuşum. 🤭
Her güzelin bir sorunu var maalesef, şarj süresi ergonomik olması vsvs. Ama işte şu bağlantı sorunları olmasa ah ama önceki mesajlarımda da söyledim sadece rog falchion da değil rog keris farede de aynı sıkıntıyı çekiyorum asusdan soğudum bu yüzden

Geri
Yukarı