ASUS ROG Falchion klavye alırken kayıp dongle olması durumunda ne yapılmalı?

ExeBey

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleme:
Bence Asus servisine sorabilirsiniz dongle satıp satmadıklarını. Sitesinde şöyle bir şey buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence ASUS servisine sorabilirsiniz dongle satıp satmadıklarını. Sitesinde şöyle bir şey buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Satılmıyor hocam ekstaradan yetkili biri öyle söylemiş.

Garantisi duruyorsa durumu izah ederseniz ve karşınızdaki ASUS Support acırsa 1 tane gönderebilirler. Attığım Reddit linkinde yapmışlar adama.

Hocam alacağım yerin linkini eklemeyi unutmuşum bir bakar mısınız sizce güvenilir mi?

@Yağız Özel hocam kusura bakmayın etiketliyorum ama yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
Hocam alacağım yerin linkini eklemeyi unutmuşum bir bakar mısınız sizce güvenilir mi?

@Yağız Özel hocam kusura bakmayın etiketliyorum ama yardımcı olabilir misiniz?
Bundan pek anlamam en iyisi buna Asus adam @LightYagami baksın :D.Cherry MX olduğu için yay ve çınlama sesi duymanız muhtemel almazdım. Üstüne donglesi de yok yani sadece kablolu değmez.

Sesleri önemli değil hocam satıcı güvenilir mi onu çözmek istiyorum içimde bir ukte var da şu an.
Param güvende ile alıyorsunuz güvenilir satıcı olması çok önemli değil. Kargo ile alacaksanız 1650 TL vermeye hiç gerek yok onun yerine 500 daha koyup daha iyi klavye alın. Eğer ki İstanbul'dan kendiniz gidip alacaksanız da klavyeyi az kullanıp öyle alırsınız.

Bundan pek anlamam en iyisi buna Asus adam @LightYagami baksın :D.Cherry MX olduğu için yay ve çınlama sesi duymanız muhtemel almazdım. Üstüne donglesi de yok yani sadece kablolu değmez.
Ben almazdım mı? 10 saat önceden yazmışsın adama🤣.
Sesleri önemli değil hocam satıcı güvenilir mi onu çözmek istiyorum içimde bir ukte var da şu an.
Satıcı güvenilir duruyor, olumsuz yorumu yok ama bu klavyeyi bu paraya almayın bence. Dongle da bulabileceğinizi sanmıyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-25-22-08-25-635_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2024-05-25-22-08-25-635_com.sahibinden.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 5
Param Güvende ile alıyorsunuz güvenilir satıcı olması çok önemli değil. Kargo ile alacaksanız 1650 TL vermeye hiç gerek yok onun yerine 500 daha koyup daha iyi klavye alın. Eğer ki İstanbul'dan kendiniz gidip alacaksanız da klavyeyi az kullanıp öyle alırsınız.

Hocam bütçem bu kadar ama varsa öneriniz gönderin.

Geri
Yukarı