Asus Rog Flare 2 vs Hyperx Alloy Elite 2

Attila91

Zeptopat
Elite 2 kullanmış biri olarak önermiyorum. O fiyata ikiside alınmaz.

Cevabın için teşekkürler fakat yazmayı unutmuşum numpad tuşlarının olması ve enter tuşunun büyük olması gerek hocam @DMN

Ayrıca numpad alın hocam ozmn :D

Dediğim gibi bu klavye bu bütçeye göre çok kaliteli.

60 klavye kullanmışlığım var fakat kullanırken elim sürekli numpad yerine gidiyordu. Attığınız ayrı numpad tuşlarını görmüştüm... Fakat gerçekten 100 bir klavye kullanmak istiyorum

ASUS ROG falchion Low profile alacaktım fakat 60 klavye olduğu için vazgeçtim hocam... Eğer 100 bir klavye öneriniz varsa beklerim. Teşekkürler. 😀 @DMN

60 klavye kullanmışlığım var fakat kullanırken elim sürekli numpad yerine gidiyordu. Attığınız ayrı numpad tuşlarını görmüştüm... Fakat gerçekten 100 bir klavye kullanmak istiyorum

ASUS ROG falchion Low profile alacaktım fakat 60 klavye olduğu için vazgeçtim hocam... Eğer 100 bir klavye öneriniz varsa beklerim. Teşekkürler. 😀 @DMN
Tabi sizin tercihiniz ama arada bariz kalite farkı olacak alacağınız klavye ile benim attığım arasında.

Elite 2 kullanmış biri olarak önermiyorum. O fiyata ikiside alınmaz.

Klavyeyi sırf oyun için kullanacaksanız bu fiyat bandında daha iyisini zor bulursunuz. Üstüne arkadaşın attığı numpadi de alabilirsiniz.

Ayrıca numpad alın hocam ozmn :D

Dediğim gibi bu klavye bu bütçeye göre çok kaliteli.
Şu numpad benim de aklımı çeldi var ya alasım geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı