ASUS ROG Flow X13 klavyenin geçici olarak sürekli işlevsiz kalması

Daha fazla  
Merhaba herkese, yılbaşından önce satın almış olduğum ASUS ROG Flow X13 model dokunmatik ekranlı Gaming laptopumda çok sinir bozucu bir olayla karşı karşıyayım. Sorunum şu: Klavyeyi kullanmadığımda 10 saniye sonra laptop klavyeyi uykuya alıyor gibi bir şey böyle nasıl anlatabilirim? Atıyorum internette geziyorum ve klavyeyi bir 15 saniye kullanmadım tekrar kullanmam gerektiğinde tuşlara basıyorum ama bir 2 saniye kadar tuşlar işlev görmüyor. Sanki klavyeyi stant by a alıyor gibi. Herhangi bir ayar vs bulamadım bununla ilgili ve ASUS'un Armoury Crate, AMD'nin kendi yazılımı vs çok fazla bilgisayara müdahale ediyor otomatik olarak.

Şöyle ben bu PC'ye 1 adet TP-Link marka Ethernet portu bulunan bir USB Hub aldım çünkü bilgisayarda tek bir USB 3 portu bulunuyor. Bu tak çalıştır olan USB Hub'ın Ethernet kısmı çalışmadı ve birtakım driverlar kurmak durumunda kaldım. Bunlarla alakalı mı bir sorun oldu bilmiyorum ama klavyeyi Aygıt Yöneticisi'nden kaldırıp tekrar yüklediğimde düzelir gibi olmuştu ama şu an sürekli aynı durumu yaşıyorum. Bu konuda ASUS'a ulaşmaya çalıştım ama saçma bir şekilde servis saati dışında diye yazışmalara dönülmüyor. Bu sorunu yaşayan ve düzelten oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüklediğiniz driverlar bu soruna neden olmuş olabilir diye düşünüyorum. Tüm driverları silmiş olsanız bile sorunun düzelmemiş olması gayet mümkün. Temiz kurulumla sorunu çözebilirsiniz. Aksi halde donanımsal bir sorun var demektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı