ASUS ROG Flow X16 nerede satılır?

Bütçe
40.000₺

Yusuf Kudret

Hectopat
Elimde ASUS'un ROG Flow X16 modeli var. Türkiye'de satılan X16'lardan farklı olarak RTX3060'a sahip. Deprem bölgesinde olmam nedeniyle maalesef kullanamadım. 2-3 aylık cihaz. Satabileceğim bir yer veya kişi varsa ulaşmak isterim. Sahibinden demeyin. Sahibinden'de satışta hiç yok. Satmam bayağı vaktimi alır. Yurt dışına çıkmadan önce satmak istiyorum. Hem tablet hem de laptop olarak kullanımda mükemmel bir cihaz.
ASUS ROG Flow X16 GV601RM-M6013W
GeForce RTX3060.
Windows 11.
AMD Ryzen 7 6800HS.
ROG nebula display IPS-level
16 inch, QHD+ 16:10 (2560 X 1600, wqxga), Refresh Rate: 165Hz.
1TB pcıe® 4.0 nvme™ M.2 performance SSD.
8 GB DDR5-4800 SO-DIMM X 2
Max capacity: 64 GB.

Dosya Ekleri

• 37BF2DBD-DA36-4609-8EED-EA36A5F015F9.jpeg
    37BF2DBD-DA36-4609-8EED-EA36A5F015F9.jpeg
    49,3 KB · Görüntüleme: 55
Ben normalde zephyrusları bekliyorum 40 serilerinden birini alacağım. Attığınız laptop geçen sene 1499 dolardan satışa sunulmuş sanırsam. 1100 dolar gibi düşük bir ücrete satın alabilirim. Ben olsam daha pahalıya satardım ama aciliyetiniz varsa dediğim gibi kararını verin.

Ben normalde Zephyrus'ları bekliyorum 40 serilerinden birini alacağım. Attığınız laptop geçen sene 1499 dolardan satışa sunulmuş sanırsam. 1100 dolar gibi düşük bir ücrete satın alabilirim. Ben olsam daha pahalıya satardım ama aciliyetiniz varsa dediğim gibi kararını verin.

İnternetten baktım bayağı güzel cihazmış. Best Buy'da 1499 dolara satılıyor aynı ürün işlemcisi sizinkinden bir tık iyi Ryzen 9 ama çok fark etmez. Open box 1289'a satılıyor. Cidden aradığım ürünmüş 1400 dolara talibim. Benim teklifi kabul etmezseniz bile Türkiye'de satmanızı öneririm çünkü yurt dışında büyük ihtimal 1000 1200 dolar civarına satabilirsiniz

Son düzenleme:
Ben normalde zephyrusları bekliyorum 40 serilerinden birini alacağım. Attığınız laptop geçen sene 1499 dolardan satışa sunulmuş sanırsam. 1100 dolar gibi düşük bir ücrete satın alabilirim. Ben olsam daha pahalıya satardım ama aciliyetiniz varsa dediğim gibi kararını verin.

İnternetten baktım bayağı güzel cihazmış. Best Buy'da 1499 dolara satılıyor aynı ürün işlemcisi sizinkinden bir tık iyi Ryzen 9 ama çok fark etmez. Open box 1289'a satılıyor. Cidden aradığım ürünmüş 1400 dolara talibim. Benim teklifi kabul etmezseniz bile Türkiye'de satmanızı öneririm çünkü yurt dışında büyük ihtimal 1000 1200 dolar civarına satabilirsiniz
Verdiğiniz fiyat güzel fakat aldığım fiyatın çok altına. Yurtdışı fiyatlarını da takip ediyorum. Ben Arabistan’dan aldım cihazı dediğim gibi kullanmadım. İsterseniz 1899 dolara bırakabilirim. Bir 7-8 ay kullanmış olsam istediğiniz fiyata bırakabilirdim fakat hiç kullanamadım. Depremden dolayı kısmet olmadı. Cihazın kutusu hala yurtdışında ama almayı düşünürseniz onu da 1-2 ay içinde size teslim ederim.

Yeni gördüm satış fiyatı 1499 dolardan çıkmış demişsiniz. Amerika için birebir cihaz bulamamıştım ama Suudi Arabistan için çıkış fiyatı bu cihazın 8.699 riyal yani yaklaşık 2.200 dolar. Garanti konusunda ise hiçbir korkunuz olmasın. Ailemin birçok üyesi orada ve 2 yıl boyunca herhangi bi garantilik durumu olursa Tr deki garanti yerine yurtdışındaki için her türlü yardımda bulunurum.

Son düzenleme:
Verdiğiniz fiyat güzel fakat aldığım fiyatın çok altına. Yurt dışı fiyatlarını da takip ediyorum. Ben Arabistan'dan aldım cihazı dediğim gibi kullanmadım. İsterseniz 1899 dolara bırakabilirim. Bir 7-8 ay kullanmış olsam istediğiniz fiyata bırakabilirdim fakat hiç kullanamadım. Depremden dolayı kısmet olmadı. Cihazın kutusu hala yurt dışında ama almayı düşünürseniz onu da 1-2 ay içinde size teslim ederim.

Yeni gördüm satış fiyatı 1499 dolardan çıkmış demişsiniz. Amerika için birebir cihaz bulamamıştım ama Suudi Arabistan için çıkış fiyatı bu cihazın 8.699 riyal yani yaklaşık 2.200 dolar. Garanti konusunda ise hiçbir korkunuz olmasın. Ailemin birçok üyesi orada ve 2 yıl boyunca herhangi bir garantilik durumu olursa TRdeki garanti yerine yurtdışındaki için her türlü yardımda bulunurum.

Anladım hocam maalesef o kadarı bütçemi aşıyor maksimum 1600 dolar verebilirim ilgilenirseniz dönüş yaparsınız. ASUS'ların 1 yıllık evrensel garantisi var diye biliyorum zaten. 0 RTX 4050 Zephyrus G16'lar 32ktl ile satışta şu anda onlara yöneleceğim muhtemelen. Sizin cihazın ekranı çok iyi tasarımla uğraşan arkadaşlar ilgileneceklerdir hayırlı satışlar.

Anladım hocam maalesef o kadarı bütçemi aşıyor maksimum 1600 dolar verebilirim ilgilenirseniz dönüş yaparsınız. ASUS'ların 1 yıllık evrensel garantisi var diye biliyorum zaten. 0 RTX 4050 Zephyrus G16'lar 32ktl ile satışta şu anda onlara yöneleceğim muhtemelen. Sizin cihazın ekranı çok iyi tasarımla uğraşan arkadaşlar ilgileneceklerdir hayırlı satışlar.
Malesef kurtarmıyor. Türkiye’de satılacak olan G16’ların G15’ler gibi üzeceğini düşünüyorum. Ülkemize gelen ürünler çokta iyi özelliklerle gelmiyor malesef. Asus olabildiğince kırpıyor cihazları. Olabildiğince yurtdışı cihazlarına yönelmenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı