ASUS ROG G14 Wi-Fi hızında dengesizlik

BerkayCinar0652

Hectopat
Yaklaşık 1 haftadır kullandığım ASUS ROG G14 bilgisayarımda çok dengesiz internet hızları alıyorum. Ev internetim 100 down 20 up şeklinde. Ancak Steam, internet tarayıcılarında yeterli hızı alamıyorum.
Steam'de ilk başlarda 10-12 mb/s görürken ilerleyen zamanlarda 2-5 mb/s düşüyor.
G14'ün internet sitesinde ki bütün güncellemelerini yaptım ama durum aynı. Yardımcı olursanız sevinirim.

1631044716526.png

1631045026457.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Wi-Fi üzerinden stabil bir bağlantı beklememelisiniz. Sorun modemde dahi olabilir, kaldı ki Wi-Fİ bağlantılarında dalgalanmalar normaldir. Attığınız Steam indirme özetinde de görüldüğü üzere bir artmış bir azalmış.

Wi-Fi üzerinden stabil bir bağlantı beklememelisiniz. Sorun modemde dahi olabilir, kaldı ki Wi-Fİ bağlantılarında dalgalanmalar normaldir. Attığınız Steam indirme özetinde de görüldüğü üzere bir artmış bir azalmış.
ASUS GL553VD model bilgisayarda böyle bir problem ile karşılaşmıyorum. Speedtestde stabil 80-100 down gösterirken indirme yapılan programlar aynı şekilde veremiyor. Steam yine iyi alıyor. İnternet tarayıcısı 100 kb/s bile görmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı