ASUS ROG G15 vs Monster Tulpar T7 V 25.1

mrte99

Decapat
Daha fazla  
İkisi arasında 3K fark var. Monster MSI kasa ve 17 ekran ASUS ise ASUS yani yorumlarınızı bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Tercihimi Monster'dan yana kullanırdım. 11. nesil mobil Intel işlemciler oldukça güçlü. Artıdan Adobe programlarında da daha iyi. O kadar fark vermeye değer mi derseniz bence değmez. Onun yerine yükseltmeler yapılabilir. Bu arada Monster'ın soğutması fena değil. Tasarım olarak ise ASUS elbette önde. Çoklu çekirdekte AMD önde ama fark az. Tek çekirdek olarak da Intel önde ama yine fark çok ciddi değil. Oyun olarak Intel almak mantıklı.

Son düzenleme:
22 3060 için çok fazla geldi gözüme.
Daha 1 ay önce 21.5 gp76 3070 aldım fiyatlar ne uçmuş.
Bu Asusdan bi tek ben memnun kalmadım galiba benim için Asus sobASUS'dur.

Bence Monster 25.1
Monster'ın artıları
-Fiyat 16.624, 99 vs 22.062 TL
-i7-11800 oyun performansında daha iyi
-Thunderbolt 4
-Monster 17,3 inç, ASUS 15,6
SteelSeries klavye
Eksileri

ASUS'un ekran 2K 165Hz, Monster 1080p 144Hz
Monster 2,90 , ASUS 2,30 kg
Batarya kısmında ASUS daha iyi olacaktır, 90W bataryası var. Artı olarak Type-C ile şarj olabiliyor.

Ben olsam Monster 25.1 alırdım. Hem daha ucuz hem de daha iyi performans veriyor. Soğutma anlamında ikisi de gayet kalitelidir. Ekran kartları zaten aynı W. Tercih sana kalmış.

Arkadaşlar Asus gece 20k ya düşmüştü indirimdeydi vatan da affetmedim. Monster 17 ekran ama asusun artıları 1 tb ve w10 ile geliyo kafadan 2k onlar ekleniyor monstra ve fiyatı 19a denk geliyor. 1k daha ekleyip 17 ekrandan vazgeçip asus kalitedi yaşamak istedim. Ama yorumlarınız bana sipariş ettirebilir asus yaa. Çok gömdünüz:)

Yeni konular

Geri
Yukarı