ASUS ROG G16 kaçıncı jenerasyon SSD destekler?

• Konuyu başlatan Wwws
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 165

Wwws

Picopat
Daha fazla  
ASUS ROG G16 G614jv adlı bilgisayara sahibim. 4060'lı olan model SSD takviyesi yapmak istiyorum. Bilgisayarın desteklediği okuma yazma hızı nedir, gen 5 SSD destekler mi? Ayrıca 1 TB SSD önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS ROG G16 G614jv adlı bilgisayara sahibim. 4060'lı olan model SSD takviyesi yapmak istiyorum. Bilgisayarın desteklediği okuma yazma hızı nedir, gen 5 SSD destekler mi? Ayrıca 1 TB SSD önerileriniz nelerdir?

Aynı model cihaza sahibim içine bir tane https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-...2000g-m-2-pci-express-3-0-fiyati,7359997.html bundan attım. Sadece oyun depolamak için kullandım ve yeterli geldi. Not: Öneri olsun diye yapmadım fiyatlar artmış daha iyi seçenekler olabilir.

Aynı model cihaza sahibim içine bir tane Kingston NV2 SNV2S/2000G PCI-Express 4.0 2 TB M.2 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bundan attım. Sadece oyun depolamak için kullandım ve yeterli geldi. Not: Öneri olsun diye yapmadım fiyatlar artmış daha iyi seçenekler olabilir.

Hocam bende bu ürünü alıp takacağım fakat sabitlemek için vida lazım onu nereden buldunuz?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı