ASUS ROG G17 hafif şarj aleti önerisi

wOBUNAGA

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben bu laptopu almak istiyorum. Fakat ağırlık konusunda endişelerim olduğu için yaklaşık 500G ağırlığı olan adaptörü taşımak istemiyorum, onun yerine üniversite için daha hafif ve beni düşük performansta idare edecek bir şarj aleti alma imkanım var mı? Onu merak ediyorum.

Arkadaşlar merhaba ben bu laptopu almak istiyorum. Fakat ağırlık konusunda endişelerim olduğu için yaklaşık 500G ağırlığı olan adaptörü taşımak istemiyorum, onun yerine üniversite için daha hafif ve beni düşük performansta idare edecek bir şarj aleti alma imkanım var mı? Onu merak ediyorum.
Satın al dostum önce, daha sonra aynı watt ve sokete sahip farklı adaptör alabilirsin. Düşük adaptör takman sağlıksız olacaktır. Veya donanım arşivi gibi bu duruma karşı gelmek için 1 tane daha adaptör alacaksınız, bir tanesi çantanızda veya eviniz de, öbürü ise yurt da kalacak gibi düşünebilirsin.

Benim ROG STRIX G15 cihazımda ekstra 100W Type-C girişi var. G17 modelinde de varsa ona uygun kablo ve adaptör alabilirsiniz.

Cihaz modelini tam atabilir misiniz?

Type-C girişinin kaç W desteklediğini bulun ben baktım bulamadım. Desteklediğine uygun adaptör alın. İçinde zaten AMD işlemci olduğu için çok güç harcamaz dahili GPU ile işinizi görürsünüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı