Çözüldü Asus ROG G531GU Güç Planı Seçenekleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CerDown

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu bilgisayarı aldım ve memnunum. Fakat Güç Planı Seçenekleri'nde dengeli olarak seçtiğim zaman veya başka bir plan seçtiğim zaman otomatik restarttan sonra ya da 5-10 dakika sonra otomatik yine Power Saver moduna geçiyor. Ne yaptıysam değiştiremedim. Bir çözümü var mıdır?

Çözüm
Aynı model laptop kullanıyorum ve oyun oynamadığım zamanlarda PC'nin Power Saver modunda çalışması beni hiç rahatsız etmedi. Aksine bu durumdan memnunumda. Cçünkü gereksiz yere güç harcayıp daha yüksek sıcaklıklara çıkmıyor PC. Sorunun çözümüyse Armory Crate yükle, balanced seç. Armary Crate'ye öncelik tanıyor laptop.
Aynı model laptop kullanıyorum ve oyun oynamadığım zamanlarda PC'nin Power Saver modunda çalışması beni hiç rahatsız etmedi. Aksine bu durumdan memnunumda. Cçünkü gereksiz yere güç harcayıp daha yüksek sıcaklıklara çıkmıyor PC. Sorunun çözümüyse Armory Crate yükle, balanced seç. Armary Crate'ye öncelik tanıyor laptop.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı