ASUS ROG Gladius 2 Core alınır mı?

Alınır. Bugün elime ulaştı bu model. Gayet memnunum. Elime tam oturdu, tasarımı hoş, tuş hissiyatı ayrı güzel. Fiyatının hakkını veriyor açıkçası. Kısa bir süre içinde incelemesini de yapmayı düşünüyorum.
Mousedaşım benim. 🤪

Şiddetle tavsiye ederim, çok iyi bir faredir. Herhangi bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.

ROG Gladius 2 Core
Ben ve arkadaşıma bu gün birer tane aldık, İncehesap üzerinden 289TL. Benim el zaten büyük ondan yana sıkıntım yok. Ucuz bir mouse kullanmaktaydım, sensörü de araştırmama göre iyi. Fiyatı da makul gelince aldık :D.

Alınır. Bugün elime ulaştı bu model. Gayet memnunum. Elime tam oturdu, tasarımı hoş, tuş hissiyatı ayrı güzel. Fiyatının hakkını veriyor açıkçası. Kısa bir süre içinde incelemesini de yapmayı düşünüyorum.

Mousedaşım benim. 🤪

Şiddetle tavsiye ederim, çok iyi bir faredir. Herhangi bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.
Fareyi hala kullanıyor musun?
Sorun çıkardı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sensörü gayet iyi, kablosu da fiyatı için iyi. Omron 50M anahtarların pek iyi olmadığını göz önünde bulundurursak hotswap anahtar soketleri büyük bir artı. Bu fiyatta kalırsa kesinlikle önerebileceğim bir fare.

İndirimsiz fiyatı neden 1.076TL onu çözemedim o ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı