Asus ROG Gladius 2 Origin DPI Değiştirememek

Oguxhan45

Decapat
Yeni aldığım ASUS ROG Gladius 2 fare kullanıyorum. ASUS'un armory create uygulamasını yukledim. Fakat farenin özel ayarlarını değiştirmeye çalıştığımda sürekli devam etmek için guncellemelisiniz diyor ve yaklaşık 10 kez falan silip yükledim, ona rağmen hala aynı yazi yaziyor ve farenin DPI gibi basit özelliklerini değiştiremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rog Armoury programı ile bağlı tüm Asus ürünlerinizin ayarlarını ve güncellemelerini yapabilirsiniz. Ben mouse, klavye ve kulaklık ayarlarımı tek yerden kontrol ediyorum.

Dosya Ekleri

• rog.jpg
    rog.jpg
    153,7 KB · Görüntüleme: 204
bende de aynı sorun mevcut. yabancı forumlarda da aynı mesele çok dile getirilmiş. ancak ben ayarları hala armoury 2 yazılımı ile düzeliyorum.

Yeni aldığım ASUS ROG Gladius 2 fare kullanıyorum. ASUS'un armory create uygulamasını yukledim. Fakat farenin özel ayarlarını değiştirmeye çalıştığımda sürekli devam etmek için guncellemelisiniz diyor ve yaklaşık 10 kez falan silip yükledim, ona rağmen hala aynı yazi yaziyor ve farenin DPI gibi basit özelliklerini değiştiremiyorum.
Konu dışı ama fareden genel olarak memnun musunuz?SS rival 110 dan o boyutta bir mouse geçmeyi düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı