ASUS ROG Gladius II vs SteelSeries Rival 3

yeşilkalem

Decapat
Daha fazla  
Bu iki fare arasında kaldım ROG aşırı indirimdeydi ama SteelSeries de cazip göründü. Sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekipman üreticileri ile çeşit olsun diye üreten arasında mutlaka fark var. Rival 3 daha iyidir, şüphe etmeden alabilirsin.

Ekipman üreticileri ile çeşit olsun diye üreten arasında mutlaka fark var. Rival 3 daha iyidir, şüphe etmeden alabilirsin.
ROG un bir adı var diye ucuz üretmişler büyük ihtimal 900 liradan indirime girmiş gibi gösteriyorlar daha çok satın alan olsun diye. Zaten elde terleme gibi sorunlarıda varmış. Yine forumda dolaşırken Razer Basiliks HyperSpeed Wirelless mouse gördüm. Şimdi Rival 3 le o kapışıyor. Şu an Logitechin Wirelless bir mouse'unu kullanıyorum. İkisi arasında kaldım.

ROG un bir adı var diye ucuz üretmişler büyük ihtimal 900 liradan indirime girmiş gibi gösteriyorlar daha çok satın alan olsun diye. Zaten elde terleme gibi sorunlarıda varmış. Yine forumda dolaşırken Razer Basiliks HyperSpeed Wirelless mouse gördüm. Şimdi Rival 3 le o kapışıyor. Şu an Logitechin Wirelless bir mouse'unu kullanıyorum. İkisi arasında kaldım.
Logitech'ten sonra ikisi de sana rüya gibi gelecektir. Rival 3 ile Basilisk farklı boyut ve şekillerde mouselar olduğu için tutuşuna göre kendin karar vermen gerekiyor. İkisi de iyidir, ben Razer kullanıcısıyım, simetrik modelleri daha çok sevdiğim için Rival 3 tercih ederdim.

Logitech'ten sonra ikisi de sana rüya gibi gelecektir. Rival 3 ile Basilisk farklı boyut ve şekillerde mouselar olduğu için tutuşuna göre kendin karar vermen gerekiyor. İkisi de iyidir, ben Razer kullanıcısıyım, simetrik modelleri daha çok sevdiğim için Rival 3 tercih ederdim.
Tavsiyeleriniz için sağolun hocam. Rival 3 e karar verdim. Düşük fiyata hem istediğim ve alıştığım tutuş ve simetriyi sunuyor. Hemde RGB ve yazılıma rağmen razer Basilisk V2 ye fiyat anlamında daha düşük. Basiliks HyperSpeed mousenin aşağıya doğru çekme gibi model sorunlarında var. Zaten Rival 3 logitechten alışık olduğum simetriydi. Teşekkür ederim.

Basilisk HyperSpeed alınmaz, Rival 3 daha iyidir. Kablosu kauçuk olduğu için çok esnek olmayabilir.

Alternatif olarak. Corsair KATAR PRO XT Kablolu Gaming Mouse | ITOPYA

Kablolu versiyonuyla 20TL fark var İtopya'da, alınabilir. Steelseries Rival 3 RGB Kablosuz Gaming Mouse | ITOPYA
Hocam evet katılıyorum size razer almamaya karar verdim mental eksiklerden dolayı. elim hızlı büyüyor ve yaşıma göre büyük. Razer Basiliks büyük eller için müsait değil pek biraz tek kitleye hitap eden bir mouse. Tutuş şekli, ışıklandırmadan mahrum olması vb. Nedenlerden dolayı almayacağım. V2 modelinde olan ışıklandırmanında pahalı olması nedeniyle n11 de Rival 3 ün en ucuzunu buldum. Onu alacağım. Hepinize tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Rival 3 asla alınmaz, en azından şuan ki fiyatı ile.
Neden alınmasın lütfen söyleyebilir misiniz? Yapacak birşey yok fiyatlar hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak fiyatların düzelmesini beklemek biraz saçma olur ama siz aylık indirimlerden falan bahsediyorsanız neden olmasın. Rival 3 ü en son hangi fiyatta daha iyi görümüştünüz? Söylerseniz sevinirim.

Geri
Yukarı