Elektronik ASUS ROG Gladius III aimpoint kablosuz 2149 TL

Çoğu kişi alıyor. Hiç alamadığım olmadı.

Evet iki ödülden birini seçiyorsun. Daha önce yapmış olman önemsiz.

İnceleme dediği şu, ürünü aldığın yere ürün değerlendirmesi yap onun onaylamasını bekle fotoğraf çek.

Şimdi ASUS'a kayıt olduğun Gmail ile gamin gen e kayıt olduğumuz Gmail aynı mı olmalı bir de isimler de mi aynı olmalı bu ince ayrıntılara dikkat ederler mi ben alacağım duruma göre 500 TL borç alıp ona geri vereceğim para geldiğinde.

Darmoshark M3 4K Wireless Mouse 2229 TL varken bu mouselere bu para verilir mi ya ben de Corsair var bende buna geçmeyi düşünüyorum. Arkadaşım yaklasık 1 yıldır Darmoshark kullanıyor(destiny 2 pvp) ve çok memnun.

Bir de faturayı da gönderecek miyiz?
Formda her şey yazıyor.

Darmoshark M3 4K Wireless Mouse 2229 TL varken bu mouselere bu para verilir mi ya ben de Corsair var bende buna geçmeyi düşünüyorum. Arkadaşım yaklasık 1 yıldır Darmoshark kullanıyor(destiny 2 pvp) ve çok memnun.

Bu mu iyi ? Yanına bile yaklaşamaz. Bende var. Asus, Razer ve Cobra pro var. M3 4k dan cobra pro ya geçtim. M3 4k sorunlu gibi geldi. Razer a geçince daha rahat hissettim. O mouseta sanki anlık takılma var.

Ek olarak şunu da belirteyim. Makrosu diğer mouselara göre daha gecikmeli çalışıyor.

Son düzenleme:
Formda her şey yazıyor.

Bu mu iyi? Yanına bile yaklaşamaz. Bende var. ASUS, Razer ve cobra Pro var. M3 4K'den cobra Pro'ya geçtim. M3 4K sorunlu gibi geldi. Razer'a geçince daha rahat hissettim. O farede sanki anlık takılma var.

Ek olarak şunu da belirteyim. Makrosu diğer mouselara göre daha gecikmeli çalışıyor.

Hocam galiba fareler konusuda bilgilisiniz ben pek çok bilmiyorumda 2300 TL butceye ne onerirsiniz?

Geri
Yukarı