Elektronik ASUS ROG Gladius III aimpoint kablosuz 2149 TL

Hocam bende şimdi sipariş ettim elime ulaşır 2 güne inşallah yapabiliriz bu kayıdı çünkü 500 TL'den olmak istemem öğrencide olunca.

@PARAMORE @Smmmhunter teşekkürler ben de sonra fark ettim iadenin daha sonra yapılacağını, ilk anda halihazırda bir cihaz varsa onu inceleyip indirim kuponu alacağız sanmıştım.

Sipariş verdim dün gece bakalım gelsin bir inceleme yaparım.

Hocam inceleme yaptınız mı?

Son düzenleme:
Hayır daha vakit var yapmadım. Fırsat bulunca yazacağım bir şeyler.

Pekala mouse nasıl tam istediğiniz gibi mi buraya deneyiminizi paylaşır mısınız rica etsem ben ağır mouseden geçeceğim Monster Pusat V11'den 242 gr bir mouse.

Neden kabul olmasın. Daha gelmedi. 1 ay falan sürüyor paranın gelmesi.

Hocam size bir şey soracağım siz mouse geldiği gibi mi inceleme gönderdiniz birkaç gün kullanıp mı gönderdiniz.

Son düzenleme:
Pekala mouse nasıl tam istediğiniz gibi mi buraya deneyiminizi paylaşır mısınız rica etsem ben ağır mouseden geçeceğim Monster Pusat V11'den 242 gr bir mouse.

Hocam daha önce gaming mouse hiç kullanmadım o yüzden doğrudan başka bir eşdeğer mousela kıyaslama yapamam. Ancak bazılarının bu mouse için ağır olduğu yorumlarını okudum ama pek anladığımı söyleyemem bana çok hafif geldi :)

Birkaç oyunda denedim kullandığım sıradan mousea göre açık ara daha iyi olduğu ortada.

Hocam daha önce Gaming mouse hiç kullanmadım o yüzden doğrudan başka bir eş değer fareyle kıyaslama yapamam. Ancak bazılarının bu mouse için ağır olduğu yorumlarını okudum ama pek anladığımı söyleyemem bana çok hafif geldi :)

Birkaç oyunda denedim kullandığım sıradan fareye göre açık ara daha iyi olduğu ortada.

Hissiyatı ve şarjı kaç günde gidiyor acaba kesinti vs yapıyor mu?

Kullananlar değerlendirmelerini yazabilir mi? Kablolu deathadder V3 veya bu ürünü alacağım. Kararsız kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı