Elektronik ASUS ROG Gladius III aimpoint kablosuz 2149 TL

Aldım hocam. İyi ki dün sabah almışım akşam almayı düşünüyordum. Umarım bir sıkıntı olmaz.

Bende M800 alacaktım sonra bir baktım herkes bunu alın diyordu ilk başlarda param yok tabii 2300'e tamamlacak biraz kıstım birşeylerden öğrenci olunca direkt Gladius 3 aimpointi almıştım çok rahat bir tık daha hafif olsa iyi olurmuş 3 gündür kullanıyorum şarjı %51'di hala %51 bir de ağır mouseden geçmiştim.

Bende M800 alacaktım sonra bir baktım herkes bunu alın diyordu ilk başlarda param yok tabii 2300'e tamamlacak biraz kıstım birşeylerden öğrenci olunca direkt Gladius 3 aimpointi almıştım çok rahat bir tık daha hafif olsa iyi olurmuş 3 gündür kullanıyorum şarjı %51'di hala %51 bir de ağır mouseden geçmiştim.
Benimde Gladius 3 alma gibi bir düşüncem yoktu. Normalde SS Prime alacaktım. İndirimini görünce araştırarak, aldım. 10 yıllık markasız bir mouseden (Everest'te olabilir) geçeceğim. Cilalı taş çağından uzay çağına geçmiş gibi hissediceğime eminim. Heyecanlanıyorum dersem yalan olmaz.

Ben geçen sene fiyatı uygun diye ROG Keris almıştım, yedek olarak dursun diye. Hala kenarda bekliyor. Bunun da fiyatı uygun, alsam güzel olur ama yedek olarak kalması da ayıp olur 🙂 üstelik bir yedeğim daha varken. Ne yapacağımı bilemedim.

Alın gitsin hocam ROG candır. Bende DeathAdder V2 Pro farem ve cüzdanımla karşı karşıyayım.

Benimde Gladius 3 alma gibi bir düşüncem yoktu. Normalde SS Prime alacaktım. İndirimini görünce araştırarak, aldım. 10 yıllık markasız bir mouseden (Everest'te olabilir) geçeceğim. Cilalı taş çağından uzay çağına geçmiş gibi hissediceğime eminim. Heyecanlanıyorum dersem yalan olmaz.
Hocam markasız bir fareden geçecekseniz gerçekten şahin ferrari etkisi yaşayabilirsiniz. Ben glorious model d, razer basilisk v2, deathadder elite gibi modellerden sırf kablosuz diye bu fareye geçtim. Sensör ve konfor anlamında aman aman fark yaşamadım ama ana farem olarak da kullanmamak için bir sebep göremedim. Kablosuz deneyim için iyi bir fare olduğunu düşünüyorum çünkü kopma, gecikme, takılma gibi bir problem asla yaşamadım ve pili kutudan çıkardığımda %60'dı, 10 saatin üzerinde kullandım hala %60 gösteriyor. Bu sebepten bence gayet alınabilir bir fare, çok memnun kalacağınızdan eminim. 😀

Benim de Gladius 3 alma gibi bir düşüncem yoktu. Normalde SS Prime alacaktım. İndirimini görünce araştırarak, aldım. 10 yıllık markasız bir mouseden (Everest'te olabilir) geçeceğim. Cilalı taş çağından uzay çağına geçmiş gibi hissediceğime eminim. Heyecanlanıyorum dersem yalan olmaz.

Aynısı bende de oldu ve rahatlıyorsun eline oturuyor ve tıklamadan tıklıyorum yanlışlıkla sen düşünebilirsin hafif ve bayağı iyi ama ışıkları kapatmanı isterim hızlı şarj gitmesin diye grip tapeleri taktım harika duruyor çok rahat.

Aynısı bende de oldu ve rahatlıyorsun eline oturuyor ve tıklamadan tıklıyorum yanlışlıkla sen düşünebilirsin hafif ve bayağı iyi ama ışıkları kapatmanı isterim hızlı şarj gitmesin diye grip tapeleri taktım harika duruyor çok rahat.

Ve ömürlük yani içinde 2 tane de sol ve sağ tık Switch bulunuyor eğer Switch'lerin bozulursa kendin değiştirebilirsin harika bir şey.

Fiyatı güncel olarak 2700 TL. Hala alınır mı?

Vizyon bilgisayarda fiyat 2550 lira, kampanyaya dahil platformlar arasında görünüyor. 500 TL geri ödeme ile birlikte 2050 liraya mal edilebiliyor. 2000 seviyesinde alınabilir bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Vizyon bilgisayarda fiyat 2550 lira, kampanyaya dahil platformlar arasında görünüyor. 500 TL geri ödeme ile birlikte 2050 liraya mal edilebiliyor. 2000 seviyesinde alınabilir bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Peki bir sorum daha var. Delux M800Pro mu bu mu sence? arasında 500tl fiyat farkı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı