ASUS ROG Gladius III Wireless nasıldır?

ASUS ROG PUGIO II Wireless faremi servise vermiştim ve değişim kararı verildi. Ancak ellerinde stok olmadığı için Gladius III Wireless modeli önerildi. PUGIO II'den çok memnundum. Bu mouse nasıldır, kronik bir sorunu var mıdır? Bazı yerlerde sensör hatası var diye okudum ancak net bir bilgi bulamadım. Ürünü kabul etmeli miyim? @MisafirTerliği34 hocam galiba siz de bu ürünü kullanmışsınız, acaba memnun kaldınız mı?
Kusura bakma lütfen, etiket bildirime düşmedi ya da fark edemedim. Son durum nedir?

@Farruko merhaba, ürünü aldım. Öncelikle belirteyim ki gerçekten sensör sorunu var. Kronik bir sorun mudur bilmiyorum ancak yavaş hareketlerde tutarsızlık var. Normal kullanımda bir sorun görmedim ancak tekrar göndereceğim. İmkanınız varsa tekrar Pugio 2 alın derim. Ek olarak ben ücret vermedim. Sizden ücret mi talep ettiler?

@MisafirTerliği34 estağfurullah, ne kusuru. Belirttiğim gibi korktuğum başıma geldi, sensör sorunu mevcut. Yavaş hareketlerde bazen geç algılıyor bazen de tutarsızlık oluyor. Tekrar servise göndereceğim.

@Farruko merhaba, ürünü aldım. Öncelikle belirteyim ki gerçekten sensör sorunu var. Kronik bir sorun mudur bilmiyorum ancak yavaş hareketlerde tutarsızlık var. Normal kullanımda bir sorun görmedim ancak tekrar göndereceğim. İmkanınız varsa tekrar Pugio 2 alın derim. Ek olarak ben ücret vermedim. Sizden ücret mi talep ettiler?

@MisafirTerliği34 estağfurullah, ne kusuru. Belirttiğim gibi korktuğum başıma geldi, sensör sorunu mevcut. Yavaş hareketlerde bazen geç algılıyor bazen de tutarsızlık oluyor. Tekrar servise göndereceğim. Aslında ben tekrar Pugio alacaktım ama bana bu ürün ilk servis tarafından önerildi ben de kabul ettim, bir gün sonra da aldığım yer isterseniz Pugio 2 gönderelim dedi ama kabul etmiş bulundum. Bakalım ne olacak.
Asus ekipmanlarının alıcıları çok zayıf. Sırf daha yakında dursun diye USB'li kulaklık standı almıştım. Bende ki model gladius 2 wireless'tı. Alıcıyı yakına koyup mouse pad kalibresi yaptıktan sonra sorunsuz kullandım.

@MisafirTerliği34 ben de alıcısını klavyeme taktım ki zaten kutu içerisinden de alıcının takılabileceği USB uzatması çıkıyor. Her iki durumda da aynı sorun mevcut. Ancak normal kullanımda o kadar da belli olan bir durum değil. Yavaş hareketlerde kendini belli ediyor.

@MisafirTerliği34 ben de alıcısını klavyeme taktım ki zaten kutu içerisinden de alıcının takılabileceği USB uzatması çıkıyor. Her iki durumda da aynı sorun mevcut. Ancak normal kullanımda o kadar da belli olan bir durum değil. Yavaş hareketlerde kendini belli ediyor.
Zaten bir sıkıntı varsa belli oluyor. Sende fark etmişsin. Umarım yeni gelecek ürün sorunsuz olur.

@MisafirTerliği34 estağfurullah, ne kusuru. Belirttiğim gibi korktuğum başıma geldi, sensör sorunu mevcut. Yavaş hareketlerde bazen geç algılıyor bazen de tutarsızlık oluyor. Tekrar servise göndereceğim.
Benden 7$ + kdv gibi bir fiyat istediler ürün stokta yok nasıl bi saçmalıksa bana da aynısını dediler bilmiyorum şu an en az 300 TL gibi bi artı fiyat isteyecekler gibi geliyor
ürün 89 gram nasıl pugio 2 den ağır oluyor açıklar mısınız ? Bilmediğim için soruyorum

Benden 7$ + kdv gibi bir fiyat istediler ürün stokta yok nasıl bi saçmalıksa bana da aynısını dediler bilmiyorum şu an en az 300 TL gibi bi artı fiyat isteyecekler gibi geliyor
ürün 89 gram nasıl pugio 2 den ağır oluyor açıklar mısınız ? Bilmediğim için soruyorum
@LeFeyn sizden talep etmezlerken benden neden herhangi bi ücret talep ediliyor hayır aynı ürün aynı değişim benden bide para talebi ediyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı