ASUS ROG Gladius III Wireless nasıldır?

Sanırım servis süreci dahil 20-25 gün kadar oluyor . Araya bayram tatili falan da girmişti. Ama kararlar, değişim falan bayramdan sonra oldu. Zaten üründe 11 Mayıs'da elime ulaştı.
@Farruko

@LeFeyn sizden ricam mail adresime size gelen mailleri atar mısınız? [email protected]
Emsal olarak size yapılan şeyleri göstereceğim üzerinden 5 gün geçtiği halde aynı prosedürleri bana uygulamıyorlar üstüne bir de para talebi ediyorlar. Kanunen bile böyle bir şeyi yapmaları uygun değil.
@LeFeyn sizden ricam mail adresime size gelen mailleri atar mısınız? [email protected]
Emsal olarak size yapılan şeyleri göstereceğim üzerinden 5 gün geçtiği halde aynı prosedürleri bana uygulamıyorlar üstüne bir de para talebi ediyorlar. Kanunen bile böyle bir şeyi yapmaları uygun değil.
Size de zahmet veriyorum kusuruma bakmayın.

@LeFeyn Size de zahmet veriyorum kusuruma bakmayın.

Size de zahmet veriyorum kusuruma bakmayın.
@LeFeyn merhaba dostum ürün ile alakalı dosyaları bana atacaktınız ama zannımca unuttunuz yardım edebilir misiniz ? Size gelen değişim maillerini atabilir misiniz ?

Son düzenleme:
@Farruko çok affedersiniz, unutmuşum. Birazdan mailinize iletiyorum. Siz ürünü kendiniz mi gönderdiniz yoksa Itopya aracılığı ile mi ilettiniz?

Son düzenleme:
@Farruko bana gelen maili ilettim. Ben ürünü önce Itopya'ya gönderdim, onlar da Penta'ya iletti. Bundan dolayı beni satıcıya yönlendirmiş olabilirler. Sizde de bu durumdan kaynaklı bir fark çıkıyor olabilir.

Son düzenleme:
@Farruko bana gelen maili ilettim. Ben ürünü önce İtopya'ya gönderdim, onlar da Penta'ya iletti. Bundan dolayı beni satıcıya yönlendirmiş olabilirler. Sizde de bu durumdan kaynaklı bir fark çıkıyor olabilir.

@LeFeyn dostum çok teşekkür ederim zamanını ayırıp benimle ilgilendiğin için dediğin gibi firma arasındaki farklardan dolayı benden ücret talep ettiler 130 TL gibi düşük bir rakam çıktı uğraşmamak için fiyatı ödedim umarım Gladius 3 wireless'ten memnun kalırım. (Bi önceki pugio 2 den iyi olduğunu umuyorum.)

@Farruko rica ederim, ne demek. Umarım memnun kalırsınız. Umarım sorunlu ürün sadece benimkidir. Şimdiden hayırlı olsun.

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim, çok sağ olun
Merhaba konunun kendi içeriği için bir kaç bişey paylaşmak istiyorum.
Mouse u 3 4 gündür kullanıyorum laptop uma bağlı typ C dönüştürücü ile 2.4 ghz kablosuz bir şekilde kullanıyorum. Mouse da şu ana kadar bir tek donma takılma duraklama olmadı. Pugio 2 yi 3 ay kullanmama rağmen bu Mouse a geçince sanki pugio yı değil de Gladius 3 ü kullanmış hissi yaşadım hiç el alışma süreci falan yaşamadım çok aşırı rahat ve hafif bir mouse.
Avuç içi kısmındaki bombe hissi sanki daha ağır bir Mouse hissiyatı yaşatıyor ama hiç bir yorgunluk çekmeden Mouse u 7 8 saat kullandım. Şarjı çok iyi 4 gündür kullanıyorum halen 62 şarjı var(ışıklandırma kapalı). Mouse un ptfe kaplama kaygan yüzeyi pugio 2 ye göre çok daha iyi daha kaygan bir Mouse olduğunu söyleyebilirim.
Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı