ASUS ROG GO 2.4 incelemesi

Dün akşam İtopya mağazasından 2.480 TL'ye bu kulaklığı aldım. 1 haftadır falan kararsızdım çok bu kulaklık indirime girince alıp denemeye karar verdim. Öncelikle şunu söyleyebilirim kutuyu ilk açtığınızda güzel bir yazı ve ROG işaretiyle karşılıyor hemen altında çok güzel bir taşıma çantası bulunuyor darbeye dayanıklı. Tüm kutu içeriği ve kulaklık çantanın içine konulmuş. Kulaklığı elinize aldığınızda mat kauçuk bir yapısı var kaliteli hissettiriyor. Kafa ve kulak pedleri yumuşacık ben hiçbir kulaklığımda o kadar yumuşak pedle karşılaşmadım. Tam kafa şeklinize göre ayarlayıp taktığınızda sanki kafanızda yokmuş gibi rahat kullanım söz konusu şahsen dün 3 4 saat oyun oynadım hiç ağrıtmadı. Ses kalitesine gelecek olursak tüm ayarlarını uygulaması üzerinden yapabiliyorsunuz. FPS moduna alırsanız çok güzel ses kasabiliyorsunuz. Oyun performansını beğendiğimi söyleyebilirim. Müzik konusuna gelecek olursak ben müzik dinlerken kulaklığın kendi karakteriyle dinlemeyi sevdiğim için ekolayzır yapmıyorum her şey kapalı bir şekilde sadece bilgisayarımda DTS X yazılımını satın almıştım o açık şekilde kullanıyorum ses müziktede basslar ve midler bana gayet yeterli ve net geldiğini söyleyebilirim. Uzun lafın kısası bu fiyata alınır pişman olmazsınız.

Ek: Mikrofana değinmeyi unutmuşum, hem dahili hem harici mikrofonu var ikisi de güzel çalışıyor harici mikrofon takılı kullanırsanız tabii ki de ses çok daha net iletiliyor ve aynı zamanda uygulaması üzerinden yapay zeka desteği var sesinizi netleştiriyor ve gürültü engelleme yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı