ASUS ROG hyperion vs ASUS ROG STRIX Helios

CsinouX

Picopat
Daha fazla  
Bu iki kasadan birini alacağım. Pahalı olduklarını biliyorum ama hazır sistem alıyorum ve sadece bu iki seçenek var. Hyperion Helios'dan 5000 lira daha pahalı. Hangisinin hava akışı daha iyidir, hangisini almalıyım? Bilgisayarın tamamı ekteki fotoğrafta var.

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-03_002754913.png
    resim_2023-09-03_002754913.png
    67,9 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu iki kasadan birini alacağım. Pahalı olduklarını biliyorum ama hazır sistem alıyorum ve sadece bu iki seçenek var. Hyperion Helios'dan 5000 lira daha pahalı. Hangisinin hava akışı daha iyidir, hangisini almalıyım? Bilgisayarın tamamı ekteki fotoğrafta var.
Ben de bir hazır sistem alacağım ve bu iki seçenek var karşımda. Kimseler yazmamış sen sistemi aldın mı? Hangi kasayı tercih ettin?

Ben de bir hazır sistem alacağım ve bu iki seçenek var karşımda. Kimseler yazmamış sen sistemi aldın mı? Hangi kasayı tercih ettin?
ben helios aldım hyperionla arasında çok fark olduğunu düşünmüyorum varsa da bilmiyorum. eylülde aldığımdan beri hiç sorunsuz kullanıyorum. bana kalırsa görünüşü de hyperiondan çok daha iyi ama sizin zevkinize göre değişir.

Geri
Yukarı