ASUS ROG Keris RGB mouse kronik sorunlu mu?

w0unch

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: RYZEN 5 5600
GPU: NVIDIA GeForce RTX 3060 V2 12 GB
MOTHERBOARD: TUF GAMING A520M-PLUS (AM4)
RAM: CORSAIR VENGEANCE 8x2 3200 MHZ
SSD: WD BLUE SN570 500GB
HDD: WD BLUE 1TB
PSU: FSP HV PRO 550W
KASA: FSP CMT211
MONİTÖR: ASUS VG279Q1A 165 HZ 1MS
CPU COOLER: ID COOLING SE 214 XT
19 Mayıs 2023 tarihinde bu fareyi aldım yaklaşık 2-3 ay sonra yani bu yazın USB'sinde kopukluk yaşadım sürekli disconnect olup tekrar bağlanıyordu ve ürünü garantiye yolladım. Ürünü 1 hafta sonra yenisiyle değiştirdiler ve 3-4 aydır da yenisini kullanıyorum ama aynı sorunun benzerini 3-4 gündür tekrardan yaşıyorum. Yani bende mi bir sıkıntı var yoksa bu mouse mu kronik anlayamadım. Aynı sorunu bu farede yaşayan varsa yazabilir mi?

Kronik olarak bilinen bir problemi en azından bir süre öncesi için yoktu, yeni batchlerde oluşan bir problem olma ihtimali var. Veya sadece şansınıza denk gelmiştir. Böyle bir problem yaşayan kimseye rastlamadım daha önce.

Kronik olarak bilinen bir problemi en azından bir süre öncesi için yoktu, yeni batchlerde oluşan bir problem olma ihtimali var. Veya sadece şansınıza denk gelmiştir. Böyle bir problem yaşayan kimseye rastlamadım daha önce.
Yani düşük sensitivityde oynuyorum çok fazla hızlı döndürüyorum ama bundan dolayı da bozulacak değildir herhalde saçmalık.

Yani düşük sensitivityde oynuyorum çok fazla hızlı döndürüyorum ama bundan dolayı da bozulacak değildir herhalde saçmalık.
Onunla alaklı değildir. Dediğim gibi bilinen kronik bir problemi yok. Zaten uzun süredir kullanıyormuşsunuz, o zamanlardaki farelerde zaten bir problem yoktu.

Yeterince uzunluk bırakmıyorsanız, döndürme esnasında kasaya takılı USB kısmına zarar veriyor olabilirsiniz. Kablo tutucu alıp kullanım sağlayabilirsiniz.

Yeterince uzunluk bırakmıyorsanız, döndürme esnasında kasaya takılı USB kısmına zarar veriyor olabilirsiniz. Kablo tutucu alıp kullanım sağlayabilirsiniz.
Yok hocam gevşeklik bırakıyorum.

O zaman şans diyelim.

Bilgisayar da yeni USB portlarında bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.

1702933218852.png

Reddit'te birisi aynı şeyi yazmış hatta o da benim gibi garantiye yollayıp yenisini almış aynı sorun tekrardan oluşmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı