ASUS ROG Keris RGB mouse kronik sorunlu mu?

Tekrardan garantiye yollayacağım ama bu sefer de sıfırıyla değiştirirler mi?

Daha önce değişmiş muhtemelen yeniden değişir.hatta isterseniz bu üründen istemiyorsanız muadili ile değişimi tarzında bir şeyde isteyebilirsiniz.

Daha önce değişmiş muhtemelen yeniden değişir.hatta isterseniz bu üründen istemiyorsanız muadili ile değişimi tarzında bir şeyde isteyebilirsiniz.
Çok iyi olur umarım vardır öyle bir şey.

1702934001390.png

Youtube inceleme videosunda birisi daha yazmış galiba kronik bir mouse almayı düşünen varsa almasın. Mouse gaming için harika bir mouse çok da memnundum ama bozulduktan sonra bir anlamı yok.

Eki Görüntüle 2057634
YouTube inceleme videosunda birisi daha yazmış galiba kronik bir mouse almayı düşünen varsa almasın. Mouse Gaming için harika bir mouse çok da memnundum ama bozulduktan sonra bir anlamı yok.

Almayı düşünüyordum almamıştım iyi denk gelmiş ama tuhaf böyle bir durumla daha önce hiç karşılaşmadım.

Eki Görüntüle 2057634
YouTube inceleme videosunda birisi daha yazmış galiba kronik bir mouse almayı düşünen varsa almasın. Mouse Gaming için harika bir mouse çok da memnundum ama bozulduktan sonra bir anlamı yok.

Forumda bir ara bolca önerildi İtopya da 500 TL iken, ben dahil çoğu kişi o zaman almıştır. Sanırım fabrikasyon hatalı ürünler üretmişler bazı alıcılara da bunlar denk gelmiş olabilir.

Forumda bir ara bolca önerildi İtopya da 500 TL iken, ben dahil çoğu kişi o zaman almıştır. Sanırım fabrikasyon hatalı ürünler üretmişler bazı alıcılara da bunlar denk gelmiş olabilir.

Ben de o zaman aldım İtopya'dan. Bugün gidip tekrar garantiye vereceğim.

Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz mayıs ayında bu ürün tekrar 500TL'ye düştü ben de o zaman İtopya'dan aldım ve aynı sorunları yaşıyorum.

@w0unch hocam garantiye verip yine aynı sorunu yaşadığınızı duyunca ürünü ben de muadili ile değiştirmek istedim. Siz muadili ile değiştirebildiniz mi?

Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz mayıs ayında bu ürün tekrar 500TL'ye düştü ben de o zaman İtopya'dan aldım ve aynı sorunları yaşıyorum.

@w0unch hocam garantiye verip yine aynı sorunu yaşadığınızı duyunca ürünü ben de muadili ile değiştirmek istedim. Siz muadili ile değiştirebildiniz mi?
Onu sordum firma teklif ederse anca o zaman muadiliyle değiştiriliyormuş. 2 gün önce ikinci kez garantiye verdim bekliyorum.

Hocam peki siz ASUS'a mı yoksa İtopya'ya mı yazdınız?
Ben İtopya'ya muadili ile değiştirmek istediğimi söyledim cevap bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı